Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Czy ktoś czytał te książki? I czy jestem jedyną osobą, która wyobraża sobie Alexa w roli Shanea? Jeśli zrobią wersję filmową, to koniecznie muszą obsadzić go w tej roli :)

Queen_J

Wampiry z Morganville są wydawane w kilkunastu krajach i obecnie filmowane. Tak jest napisane na odwrocie szóstej części.

kathrina357

Alexa to byście dali najchętniej do każdego fantasy, nie? Miasto Kości, Upadli, a teraz Wampiry z.... . W sumie pasuje do każdego, ale moim zdaniem w żadnym nie zagra. A w sumie to Alex byłby dobrym Shanem.

kathrina357

na wszystkich

kathrina357

Na stronie autorki napisano, że na razie filmu ani serialu nie będzie, bo żaden producent nie chce się podjąć tego w tym momencie, ale przygotowują jakąś niespodziankę dla fanów Wampirów z Morganoville :3

Queen_J

NIEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SHANE MUSI BYĆ ORYGINALNY, KTOS KOGO JESZCZE NIE BYŁO!!!!! A JEŚLI JUŻ TO ON NIE PASUJE WCALE!!!!!!!!!!!! JUZ LEPSZY BY CHYBA BYŁ CHASE CRAWFORD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111

ddynowiec

zgadzam się ...

Queen_J

nie... Alex to mógłby był MICHAEL! gdyby tylko zrobił sobie starą fryzurę...

Queen_J

Niestety się z Toba nie zgodzę, w roli Shane moim zdaniem powinien być Chace Crawford, za to Alex powinien zagrać Michaela. Dlaczego tak powinno być moim zdaniem:
- Shane miał włosy ciemny blond/brązowe tak samo jak Chace
-Był umięśniony i seksowny, a Chace też taki jest :3
- Za to Alex pasuje bardziej do roli Michaela, bo ma blond włosy i nie jest aż tak umięśniony a Michael umięśniony zbytnio nie był.

Queen_J

Również czytałam całą serię( 11 części , ale ma być przedłużone do 15 - tak czytałam ) , i kiedy obejrzałam film Jestem numerem cztery miałam akie samo zdanie jak Ty .!
Pasuje idealnie , i co z tego , że Shane miał brązowe włosy .

Tinese

eeeeeej...chwila.To Wampiry z Morganville maja byc ekranizowane?! Jak dla mnie Alex jak troche przypakuje i przefarbuja mu wloy to moze grac Shanea. W Igrzyskach smierci aktor ktory gra Peete mial orginalnie brazowe wlosy a przefarbowal na blond dla filmu. mysle ze z tym nie bylo by problemu

Oola

Jak uwielbiam Alexa, tak nie wyobrażam go sobie w tej roli, przykro mi. Przez całą serię Shane wyglądał dla mnie... inaczej. Zdecydowanie inaczej. Alex mi tu po prostu nie pasuje. Za to byłby idealny w roli Jace'a z Darów Anioła, gdzie niestety nie zagra. A szkoda..

MissWinter

fakt, szkoda

Queen_J

Alex byłby dobry w roli Shane'a. A co do włosów to Alex ma naturalnie brązowe włosy, więc o włosy się nie martwcie... Ale jako Michael jakoś mi nie pasuje... Przepraszam, ale Michael jest odpowiedzialny i najstarszy, a on ma młody wygląd, więc nie nadaje się do Michaela...

zuzka_woj111

Czy ktoś mi powie, na kiedy jest planowana premiera? I czy to będzie serial czy film? Jak ktoś chce podyskutować to mój e-mail: zuzka_woj111@wp.pl

Queen_J

Słuchajcie ! Ja przeczytałam prawie wszystkie księgi (tylko 6 i 7 jeszcze nie) .... Moim zdaniem Alex w ogóle nie pasuje na shane ani na michaela...
Na shane 'a pasuje mi ktoś ciemnowłosy, przypakowany taki ja Chace Crawford. . .
On jest idealny... A Alex jest chudy i taki jakiś nijaki... Oczywiście nie chce go obrażać czy coś ale myślę że są lepsi aktorzy niż on...

A tak w ogóle to ja stworzyłam filmik z obsadą ... Mam nadzieję że się ze mną zgodzicie i że was to w pewien sposób oświeci :D

l o v e - m o r g a n v i l l e . b l o g s p o t . c o m

Sweet_Cuks

A tak sobie dzisiaj pomyślałam, gdyby Claire miała zagrać Skyler Samuels? Tak mi przypasowała do tej roli. Co o tym sądzicie? :)

cycek123

powiem ci że to nie takie głupie żeby Skyler Samuels zagrała Claire... Ale Chace Crawford koniecznie musi zagrać Shane'a :D

Sweet_Cuks

Ją widzę w tej roli, jego w roli Shane'a w sumie też. Pasowali by razem.
Ona akurat, wygląda młodo, blondynka, kręcone włosy. Fajnie zagrała w Chleo King więc myślę, że dałaby sobie radę z nasza Claire :)

Queen_J

Bardziej pasowałby na Michaela

Queen_J

Nie pasuje mi na Shane'a, jego postać wyobrażałam sobie kompletnie inaczej i to dla mnie nie ten typ urody.

Queen_J

hah, no to ja mam w swojej głowie coś takiego : Alex Pettyfer może być i Michaelem i Shanem :> no spójrzcie na to tak; jest idealny do roli Michaela... blond włosy, milutki, słodziutki, uroczy. ( ale w blond włosach, z wyglądem tym, którym grał w "Jestem numerem cztery " ) A jak spojrzeć na niego z wyglądem z jakim grał w " Magic Mike " ( na pewno oglądaliście..? jak nie, to sprawdźcie w google, czy coś ) to jest idealny do Shane'a! On po prostu musi grać w tym filmie ( o ile będzie taki film... ), a jako kogo ( Shane'a czy Michaela ) to mi już obojętnie.

Pozdrówka :3

WhiteLily

Zgadzam się :D

Queen_J

Według mnie Alex jest za stary na rolę Shane'a. Ja sobie go raczej wyobrażam jako młodego (18-21 lat) dobrze zbudowanego, sexownego blondyna :)

Queen_J

Pomimo tego, że dobrze czytałam i wiem, jak opisani są w książce bohaterowie, to za cholerę nie mogę sobie wyobrazić Shane'a w ciemnych włosach, a Micheal'a w jasnych. Dla mnie od zawsze Shane był blondynem, a Michael brunetem. Nie wiem dlaczego tak, ale no... W każdym bądź razie faktycznie Alex nadawałby się do roli Shane'a. Tak mniej więcej sobie go wyobrażałam. Tylko właśnie trochę bardziej przypakowanego. Natomiast za żadne skarby nie pasuję mi do tej roli Chase Crawford.
Jeśli chodzi o rolę Micheal'a, to hmm... Nie mam żadnego pomysłu. Za to Skyler Samuels faktycznie mogłaby nadawać się na Clarie. Ale jestem bardzo ciekawa, kogo obsadzili by jako Eve. Kogo sobie wyobrażacie w roli tej gotki? O albo na przykład Myrnin. To też ciekawa i szalona postać.

Romini

Miałam identycznie, ale mnie Shane był blondynem a Michael brunetem. Jeżeli chodzi o role Claire i Eve, to jak to u dziewczyn dużą rolę gra charakteryzacja szczególnie jeśli chodzi o postać gotki.

Queen_J

treśćhttp://www.filmweb.pl/serial/Morganville%3A+The+Series-2014-713393

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones