Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Przecież pasował do tej roli wprost doskonale !! Miasto kości było z nim w rolach głównych
skazane na sukces !!! Ale bez niego....

epilepsi

Oglądałam parę filmów z Alexem i wydawało mi się, że normalnie gra.
Natomiast nie oglądałam filmów z Jamie'm, w których miałby dużą rolę, więc trudno mi ocenić jego umiejętnosci aktorskie.

Ale za to widziałam kilka wywiadów z Jamie'm. I tu nie mogę zaprzeczyczyć:
Jamie MA osobowość/charyzmę/przebojowość, która kojarzy mi się z Jace'm.

więc już sama nie wiem kogo bym wolała:P

agnes21543

zauważ nawet poziom samych produkcji, w których grał Pettyfer. jakby był świetnym aktorem, braliby go do lepszych ról. Jamie do tej pory dobierał filmy raczej starannie i wg. mnie się w nich sprawdzał. no, może oprócz Camelotu, ale znając już jego umiejętności, zwalam na kiepski scenariusz i kreację postaci. :p

spongeboob

Alex Pettyfer BYŁ DOBRY do roli Jace jak miał te 16-17 lat... Teraz jest za stary i za brzydki by go grać...

Pozdrawiam

adaczekolada

TO NIE PRAWDA, ŻE TEN CAŁY ALEX WYBRAŁ INNY FILM!!! JAMIE CAMPBELL BOWER NIEZAPRZECZALNIE WYGRAŁ CASTING! HELLO!!?? CZYTAJCIE INFORMACJE, A POTEM PISZCIE. JAMIE JEST IDEALNY <3

adaczekolada

Alex Pettyfer nie zagra Jace'a, bo zachował się tak jakby złotem s*ał... Zażądał ponoć kosmicznej jak na budżet filmu kasy, poza tym nie sprawdził się najwyraźniej na kastingu. Wcale się z resztą nie dziwię. O ile w Alexie Riderze czy Wild Child, wyglądał tak, że spokojnie mógł Jace'a zagrać, to teraz w wieku 22 lat wygląda na faceta po 30 i siłą rzeczy nie może zagrać nastolatka. Jace ma w końcu 16 lat, a nie 30. Poza tym jak popatrzyłem na niego w Wyścigu z czasem i Magic Mike'u, to ze złotowłosego chłopca nie pozostał nawet cień. Wygląd doścignął paskudny charakter i Alex Pettyfer zrobił się po prostu brzydki.
Jamie owszem ma specyficzną urodę, ale przynajmniej wygląda młodo, a nie jak własny ojciec.

Pozdrawiam

adaczekolada

Cassandra Clare wybrała Jamiego bo podobno ''była chemia'' między nim, a Lily.
Szkoda, bo Alexa widzę w tej roli ;//

adaczekolada

chcą go wcisnąć do każdego dobrewgo fikmu a on odrzuca wszystkie role? cos mi sie to nie podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones