Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Wszystkie fanki mam coś dla was specjalnego : Adresik Alexa :) Oto on :

Alex Pettyfer
PFD
Drury House
34-43 Russell Street
London WC2B 5HA
UK

No i jak ?? Fajnie co ?? :D

Kingusia_92

Wysyłam do pattinsona, deepa, ala pacino, amandy bynes i najlepiej do głównych postaci z twilight :D. Dzisiaj przyszła mi bransoletka fanki, planuję przyozdobić pokój tymi autografami xP. jesli mi przyjdą. a wam przyszły?

Kingusia_92

Kingusia ja wiem, że fajnie jest jak wszyscy uważają cię za super po znasz adresy do wszystkich gwiazd, ale nie jest lepiej podać tę stronkę: http://www.fanmail.biz/ tak że każdy będzie sobie mógł znaleźć kogo tylko chce? :)

Kingusia_92

A można prosić Iana Somelhardera?

Kingusia_92

czy mogłabyś załatwićmi adres Paula Wesleya z "Pamiętniki Wampirów' i Adama Sevani ze "Step Up"? Byłabym baaardzo wdzięczna ;D

Kingusia_92

heh... :D:D chodzilo mi , ze jak zalatwie wszystkie swoje sprawki zwiazane z kompem, czyli powchodze na stronki na, ktore wchodze codziennie :D:D no ale jak widac wyszlo co innego :PP

ankaa_

A no luz :D Ja codzienie wchodze na full stronek :D Ale zawsze znajde czas na Alexa :)

Kingusia_92

:D Miło. Mam do Mr. Bruckheimera taki mały romans... A poważnie, to mam taką małą prośbę. Nie wiem czy są jakieś szanse, ze się uda ale powinno się chociaż spróbować, prawda??

Finding_Neverland

Wiesz (nie chce abys zwatpila) ale to raczej nie wypali :/ Bo wiesz raczej nikt nie czyta tych listow na powaznie(choc sa wyjatki) No ale checi zawsze mozna miec :D

Kingusia_92

Poszukuję jeszcze adresu (najlepiej mailowego -> ona POWINNA mieć) Liz Mullane do dyrektor do spraw castingów.

Finding_Neverland

Dyrektor do spraw castingów, producent,-chcesz wystąpić w jakimś filmie czy jakiś inny romansik?;p Jeśli oczywiście można wiedzieć...

Kingusia_92

jak chcesz wystapic:D to moze naprecimy wlasny filmik :D:D i obsadzimy cie w jakiejs roli :D hahah co wy na to ?:D:D:D:D:D:D:D wiecie pisze glupoty stres przed jutrzejszym testem robi ze mnie glupola :P

ankaa_

No wiec :

Liz Mullane
Odd Management Ltd.
PO Box 90860
Auckland Mail Centre
New Zealand

A maila jeszcze poszukam :D Choć nie istnieje na świecie tylko jedna Lizz Mullane --> jest jeszcze jakas archeolog :D --> ile sie przy tym ucze :D Ale bede jeszcze szukac :D

Ale jak chcesz wziąć udział w jakimś filmie to .... uuu.... marne szanse :/ No ale powodzenia :D A no i nie zapomnij o mnie :D

Kingusia_92

tia... Ja poprosze zdjęcie z autografem i dedykacją;P hehe
Napisz jaki masz romansik, bo żyć Ci nie dam(y);pp

Kingusia_92

No to... do Liz jest sprawa związana z castingiem do filmu "The Lovely Bones". Moja qumpela jest wieeeeeeeeeeeeeeeeeelką fanką książki ale neta nie ma. Założyłyśmy się i przegrałam. I teaz musimy obie (wredota z niej nie?) wysłać diabłu na kapelusz te foty... Może się uda ale wątpię, chociaż znając ją... Dziewucha za Orim Bloomem by się do Chin przekopała więc kto wie?? :D a do pana Bruckheimera to inna sprawa ale na razie nie będę zapeszać... :* Nie zapomnę spoko :)

Finding_Neverland

no ładnie! :)) to powodzenia! :D :)
[za krótki post hahh xD]

huronkowa

Tak tak powodzenia :D Coz zawsze mozna wierzyc ze sie uda :D

Kingusia_92

Kingusia_92 jesteś booooska!! Również dziękuje za adresy powyżej!! Skąd ty bierzesz te adresy?? Jakieś forum?? Podziel się z nami twoją wiedzą!! Pozdro 4 U ;)

asica_93

Skad z neta poprostu :D A no i nie ma za co :D Chetnie sluze pomoca :) Czekam na kolejne zgloszenia :*

Kingusia_92

o prosze tu ma czas zeby sie wypowiadac, a na starye forum to nawet nie popatrz :PP zartuje ale wchodzcie na tamto forum bo normalnie juz nikt nie pisze :(

ankaa_

Wlasnie dlatego tam nie wchodze bo nikt nie pisze :/ A zreszta tutaj chciaz od czasu do czasu ludzia pomoge :D

Kingusia_92

A kochana znalazłabyś mi może adresik Toma Feltona? Byłabym ogromnie wdzięczna :) Pozdrawiam ;)

lunatyk_5

O qrcze i mi się niechcący powtórzył 3 razy PAŁKĄ W ŁEB xP Eh...

Kingusia_92

A kochana znalazłabyś mi może adresik Toma Feltona? Byłabym ogromnie wdzięczna :) Pozdrawiam ;)

Kingusia_92

A kochana znalazłabyś mi może adresik Toma Feltona? Byłabym ogromnie wdzięczna :) Pozdrawiam ;)

lunatyk_5

Słońce!! Poczaruj i znajdz adres Emmy Lahany!! Błagam!!

Finding_Neverland

Emma Lahana :

Emma Lahana
PO Box 31103
Milford
Auckland
New Zealand




Tom Felton :

Tom Felton
c/o Harry Potter Productions
Leavesden Studios
PO Box 3000
Leavesden
Hertfordshire, WD2 7LT
UK


Miłego wysyłania listów :) Jak cos to z checia pomoge :)

Kingusia_92

proszę znajdź mi adres Olivera Jamesa.......błagam.......mam nadzieję, że znajdziesz ;) z góry dzięki

asica_93

OLIVER JAMES :

Oliver James
Brillstein-Grey Entertainment
9150 Wilshire Blvd.
Suite 350
Beverly Hills, CA 90212
USA

Prosze bardzo :D Jak cos to piszcie :)

Kingusia_92

ej jak mozesz to znajdz mi email do Wentwortha Millera ok ? ale maila nie adres pocztowy bo to juz mam

użytkownik usunięty
ankaa_

yyy! tak widze że załozyliście ten temat w lipcu 2007, zastanawiam się czy ktoś dostał odpowiedz na ten list ????? pozdrawiam ;)

Kingusia_92

A masz adres tego aktora co grał z Opowieściach z Narnii: Piorta Pevense.

William Moseley < - tak sie nazywa

Kiss_

William Moseley
Independent Talent Group Ltd.
Oxford House
76 Oxford Street
London W1D 1BS
UK

Kingusia_92

WIELKIE DZIĘKI :*:* Za ADRESIK Williama :*:* :)

Kiss_

KINGUSIA jesteś naprawde SUPER :* !00 <- sto krotne dzięki

Kingusia_92

KINGUSIA_92 a masz adresy ????????????????????????
Lindsay Lohan,
Lucas'a Grabeel'a
Olsenek...i
Ashley Tisdal'e
Amandy Bynes,
Cameron Diaz i
Miley Cyrus ?

Kiss_

Tak sobie mysle, ze moze do Emmy Watson...z gory dzieki. Pozdrawiam

Pani_Stroma

Adresy dla *LoLa* :

Lindsay Lohan
LLRocks, Inc.
PMB 179
223 Wall Street
Huntington, NY 11743-2060
USA

Ashley Olsen
Thruline Entertainment
9250 Wilshire Blvd, Ground Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA

Mary-Kate Olsen
Thruline Entertainment
9250 Wilshire Blvd, Ground Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA

Ashley Tisdale
c/o New Talent Management
PO Box 2939
Beverly Hills, CA 90213
USA

Amanda Bynes
Creative Artists Agency
2000 Avenue of the Stars
Los Angeles, CA 90067
USA

Miley Cyrus
Morey Management Group
1100 Glendon Avenue
Suite 1100
Los Angeles, CA 90024
USA

Cameron Diaz
The Firm
9465 Wilshire Blvd, 6th Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA

Lucas Grabeel
Savage Agency
6212 Banner Avenue
Los Angeles, CA 90038
USA



Dla Ksenio161 :

Emma Watson
c/o Leavesden Studios
PO Box 3000
Leavesden
Watford
Herfordshire
WD25 7LT
UK



PROSZE BARDZO - JEDNAKZE DZIALALNOSC ZAWIESZONA :P

Kingusia_92

KINGUSIA WILKIE WIELKIE WIELKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKI :* :* :*


Kiss_

NMZC :) Nic wielkiego w końcu :P

Kingusia_92

skad ty je wlasciwie bierzesz? i jesli to nie problem to mozna prosic o roba pattinsona? wiem ze mieszka gdzies niedaleko mnie ale zastanawiam sie gdzie :/

grouska_volden

To są adresy do agencji gdzie możesz prosić o autograf :D

Robert Pattinson
Curtis Brown Group Ltd.
Haymarket House
5th Floor
28-29 Haymarket
London SW1Y 4SP
UK

Fanka Twilight, że się spytam ?? xD Czy ogólnie Roba ??

Kingusia_92

no coz, powiem ze jednego i drugiego. a widzisz robert mieszka niedaleko mnie, albo przynajmniej mieszkal bo czesto go widywalam swojego czasu - wlasnie przez niego zainteresowalam sie twilight, i zastanawialam sie gdzie. Mam do wyboru jakies 10 ulic ktore podlegaja pod jeden przystanek autobusowy na ktorym go widywalam jak jezdzilam do szkoly :/ no ale coz, obejde sie bez :D

grouska_volden

OMG xD Ok, już o nic nie pytam :D Lekki szok :)

Kingusia_92

nooo. aaaa masz moze adres/mail do scarlett johannson??? omg jak to przeczytalam wszystko to jestes niesamowita!!!!!!!!!! skad ty to wszystko bierzesz i ze ci sie chce...podziwiam:D

Ola_76

Adres :

Scarlett Johansson
Melanie Johansson Management
7135 Hollywood Blvd.
Suite 804
Los Angeles, CA 90046-3249
USA

Ale powtarzam to są adresy do ich agencji, gdzie możecie wysyłać listy z prośbami o autograf ;)
Adresy są ze strony : http://fanmail.biz

I wcale nie jestem niesamowita, chce nie chce - robie to co lubię ;)

Kingusia_92

Wiem że temat troszkę stary ale mam pytanko. A mianowicie gdzie i za ile można kupić kupony międzynarodowe ? Dziękuję bardzo za odp :)*

Bells97

A masz moze jeszcze adres Iana Somethaldera?

katherine17

no dokładnie! miałam własnie spytac o adres Iana :)
posiadasz go moze w tajnej bazie danych :D

BlackDiamond

Iana Somerhaldera :)

Kingusia_92

blagam Ian Somerhalder, Nina Dobrev i Steven R. McQueen to z pamietnikow wampirow ;))

i jeszcze Jesse Spencer,Olivia Wilde, Avan Jogia, Victoria Justice ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones