Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Wszystkie fanki mam coś dla was specjalnego : Adresik Alexa :) Oto on :

Alex Pettyfer
PFD
Drury House
34-43 Russell Street
London WC2B 5HA
UK

No i jak ?? Fajnie co ?? :D

Kingusia_92

Skubana.. skad ty bierzesz takie rzeczy ?

ankaa_

Ma sie wtyki :D Nie no znam odpowiednie miejsca w necie :D Jeszcze jakis adresik potrzebny ??

Kingusia_92

kiedy piszemy? xD ;)
dzięki za znalezienie!:*

huronkowa

:) wysyłam list:P Tylko zamiast 1 trzeba kupić 2 kupony międzynarodowe:PP hehehe:)*

*poprosze autograf na tym zdjęciu co jest teraz na albo na tym co link był w poprzednim temacie:P hihihi:D

Lady_M_

dobrz;]
To jakdostaniesz odpowiedź kiedyś to pisz koniecznie!;)
wtedy ja się skuszę inapiszę do niego ^^

ankaa_

ja poprosze o adres do Kirsten Dunst...Pozdro dla was

Kingusia_92

skad wiecie ze trzeba 2 kupony ? i wiecie gdzie je moge zdobyc ? z gory thnx bye :*

ankaa_

Ha wiedzialam co dac zeby kazdemu sie podobalo :D No a na wasze lisciki napewno czeka :D A no i ponowie pytanko potrzebujecie jeszcze jakis adresik ??

Kingusia_92

hymm ? jak narazie nie potrzeba mi zadnego :D:D:D no chyba ze Wentworth`a Miller`a :D:D no a co do kuponow skad o tym wiecie i gdzie to cos moge zdobyc :/ ?

ankaa_

kupony można kupić na poczcie. Potrzebny jeden, ale mi dwa, bo jak pisałam, mam zamiar wysłać jeszcze do J.D. tylko czekam, aż Marysia mi zakupi jak będzie w SoCho, bo na naszej poczcie nie ma.

Kingusia_92

a ile takie cos kosztuje ?? i jakbym chciala kupic taki kupon to co mam sie zapytac?

ankaa_

Adresik na zyczenia :D Wentworth Miller :

Wentworth Miller
Management 360
9111 Wilshire Blvd.
Beverly Hills, CA 90210
USA

Jeszcze jakis ??

Kingusia_92

wielkie dzieki :D:D :*:*:*:* no zastanowie sie jeszcze :D ale i tak zanim ja to wyslie i do Alexa i do Millera to troche minie no ale jeszcze raz wielkie dzieki :*********** bussska :D

ankaa_

Nie no spoko :) Nie ma za co :D Chetnie sluze pomoca kazdemu :) Wiec czekam jak cos :D

Kingusia_92

yyy jak byś mogła to by mi się przydały adresy:
Marilyna Mansona
Sarah Michelle Gellar
Maarji Kivi(ex. basistka Vanilla Ninja)
Jet'a Li
Millera już jest więc jego nie

hkhgfk

No więc wedle życzenia :) Oto adresiki podanych gwiazd :

* Marilyn Manson :

Marilyn Manson
Helter Skelter
The Plaza
535 Kings Road
London SW10 OSZ
UK


* Sarah Michelle Gellar

Sarah Michelle Gellar
Markham and Froggatt Ltd
4 Windmill Street
London W1T 2HZ
UK

* Maarjia Kivi ---> Niestety nie odnalazłam :/ Przykro mi :/

* Jet Li

Jet Li
c/o Wolf-Kasteler
355 North Maple Drive
Suite 351
Beverly Hills, CA 90210
USA

Myśle że spełniłam wszystko :D Pozdrawiam :)

Kingusia_92

dzięki Ci bardzo jesteś wielka pozdrowionka

Kingusia_92

Byłabyś tak dobra i znalazłabyś adresy Orlando Blooma i Johnnego Depp'a... Plisss i z góry thx :*

Kingusia_92

Ej jak spełniasz juz tak wszystkich zyczenia :P to moze moje spelnisz...? Tyle, ze jest z deczka inne niz pozostale :D moze sprawisz zeby Alex przyjechal do Polski ? Najlepiej do Rzeszowa a jesli sie nie da to gdzie kolwieki byle do Polski i tak pojade :PP wiec jak ?

ankaa_

Nie to raczej nie realne :/ Chociaz wiesz list z pytaniem zawsze mozna wyslac :D Czemu nie :D Pomysle i sie zastanowie :)

Kingusia_92

nic ci z listu... jak odpisze to napewno nie on tylko ci co sie zajmuja wysylaniem tych listow z powrotem :/

ankaa_

Wiesz mozna pomarzyc ze to on odp. :) Ale wiesz nie wazne czy bedzie cos napisane byle by byl autografik :D

Kingusia_92

ja bym wolala cos wiecej no ale autograf tez bedzie

ankaa_

Wiesz lepsze cos niz nic :D Chociaz osobiscie wole autograf innego aktora --> dla wtajemniczonych :D

Kingusia_92

czyzby chodzilo o Johnego czy Zacka ?:D:D no autograf fajnie dostac szkoda tylko, ze trzeba czekac przynajmiej z 2 miechy

ankaa_

No mozliwe ze o ktoregos z nich :D No ale wiesz lepiej czekac na mies.i miec niz nie czekac i nie miec :D

Kingusia_92

Co racja to racja :P lepiej czekac dluuuuuuuugi czas i miec niz nie czekac :P

Kingusia_92

Hej, a dysponujesz adresem korespondecyjnym Jerry'ego Bruckheimer albo jakieś wysoko postawionej osoby w Disney'u?? Będe naprawdę wdzięczna.

Kingusia_92

raczej Kinga ci juz nie pomoze bo ostatnio oznajmila ze ma malo czasu i raczej juz nie bedzie sie wypowiadac na forum wiec przyrko mi....ale, ale tak sie sklada, ze wiem skad Kinia wziela adres Alexa wiec i znalazlam dla ciebie adres hehe mozna powiedziec, ze bede ja teraz zastepowac :P
O to on:
Jerry Bruckheimer
c/o Jerry Bruckheimer Films
1631 Tenth St.
Santa Monica CA 90404
USA

O to ci chodzilo ??

Kingusia_92

O matko! Dzięki stokrotne!!!! :************ O TO MI WŁAŚNIE CHODZŁO!!!

Finding_Neverland

CO TO TO NIE !!!! Nie bede wchodzila na tamte 2 fora ale to zostawilam dla siebie :) I pamietaj Aneczka ja tu bede i nie potrzebuje dubblera :) Zapamietaj :D A ja nadal sluze pomoca :D

Kingusia_92

to dobrze że będziesz jeszcze wchodzić:) A jeśli możesz, mogłabyś podać adres Justina Timberlake'a? dla koleżanki:)

Kingusia_92

ok sorka :P myslalam ze calkiem rezygnujesz z wypowiedzi na wszystkich forach :P ale jak nie to juz nie sluze pomoca ... hehehe

Kingusia_92

Ok, no to Keira Knightley, Orlando Bloom i Johhny Depp (o Orliego i Johnny'ego już było zapytanie ale nie podałaś więc ponawiam ;P)

Kingusia_92

O, i jeszcze Hilary Duff, Jareda Leto i Williama Moseley'a.

Finding_Neverland

Adresiki dla Maggie Lizz *Lizzie* :

Keira Knightley
PFD
Drury House
34-43 Russell Street
London WC2B 5HA
UK

Hilary Duff
Boo Management
3363 Tareco Drive
Suite 868
Los Angeles, CA 90068
USA

Jared Leto
The Firm
9465 Wilshire Blvd, 6th Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA

William Moseley
c/o ICM Artists
Oxford House
76 Oxford Street
London, W1D 1BS

Orlando Bloom
Spanky Taylor
3727 W. Magnolia
Suite 300
Burbank, CA 91505
USA

Johnny Depp
Infinitum Nihil
9100 Wilshire Blvd.
Suite 275W
Beverly Hills, CA 90212
USA


Adresik dla martuśki :


Justin Timberlake
The Firm
9465 Wilshire Blvd, 6th Floor
Beverly Hills, CA 90212
USA


No wiec wow narobilam sie :D Ale sluze pomoca :)

Kingusia_92

czemu Keira i Alex mają takie same adresy

Kingusia_92

ja mialam wczoraj dac adres justina ale tak sobie pomyslalam, ze jeszcze mi cos zrobisz :P wiec sie powstrzymalam hehehehe

ankaa_

dzięki:D dam koleżance, napewno sie ucieszy:) powiedzmy że to będzie taki spóźniony prezent urodzinowy:P

Kingusia_92

Jak się pokazuje minę "Opadła mi szczęka"?? Jej, dzięki stokrotne!! Ja niestety nie wiedziałam gdzie szukać. Naprawdę dzięki wielkie!

Finding_Neverland

Nie no cos ty luz :D Z niecierpliwoscia czekam na nastepne zlecenia :D A no i prosze was wszystkich : Mowcie wszystkim o tym forum --> chce pomoc innym :)

Kingusia_92

A umiesz znaleźć e-mail ;>?? Chociarz wątpię żeby się dało, bo już dawno byś już nalazła :(

Kingusia_92

A można find e-mail do Disneya?? Albo do Jerry'ego Bruckheimera??

Finding_Neverland

Hmm... e-mail --> nie kazdy ma zalozony (dla fanow) wiec ciezko bedzie :/ A Jerry --> nie ma ;/

Kingusia_92

jak nie ma jak jest przeciez juz podawalam Jerry Bruckheimer
c/o Jerry Bruckheimer Films
1631 Tenth St.
Santa Monica CA 90404
USA
no chyba ze nie o tego osobnika chodzi to sory :P

ankaa_

adres e-mail alexa... ale wątpie żeby był, ake jesli to ...;]

Kingusia_92

Ja rozumiem i thnx za adresik -> o to mi chodziło ale ja mam do Mr. Bruckheimera pewną sprawę (:D idiotycznie brzmi nie?) i przez maila byłoby szybciej ale skoro nie ma to naszrajbam list tradycyjnie. Ale thnx za fatygę.

PS. Jeżeli jesteście dziewczyny tak samo fankami Ridera (Alexa) jak i Pettyfera (Alexa) to w chwilach nudy i zwątpienia w kompetencje wydawnictwa Znak looknijcie czasem na http://alex-rider-operacja-agent-przyszlosci.blog.onet.pl/ <- moja chora twórczość w postaci własnej opowieści o przygodzie mr. Ridera ;)

Finding_Neverland

O z mila checia zajrze :D A co do E-mail to powtarzam nie kazdy ma :/ --> Alex nalezy wlasnie to tych osob :/ A jakaz to sprawa do Mr. Bruckheimera ??

Kingusia_92

aha chodzilo o email.. co do bloga to tez zajrze jak zalatwie swoje sprawy

ankaa_

Zalatwie swoje sprawy ?? Brzmi groznie :P No ale coz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones