Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Jak myślicie;) Czy wierne fanki Orlando, Radcliffe'a, Feltona, Chada i innych będą wieszały plakaty Edwarda nad łóżkiem??

aileen_2

No oczywiście że tak taka ,,gwiazdeczka" nie przejdzie bez pisku fanek. Zaraz posypia sie posty typu jaki on piekny, no poprostu słodziak, czy ma ktos jego plakat.....................itp itd, Chryste juz sobie wyobrażam jak fanki z pazurami i z piana na ustach będa go bronić.

Pozdrowionka :( :P

szogi1989

No oczywiscie ze bedą!!! Co tu duzo gadac ma chlopak zabojcza urode i tyle:P Na tym zdjeciu szczegolnie, bo ja zobaczylam wczesniejsze to troche sie przerazilam:P:))

Lucja_Tonks

Upss.... chyba sie pomylilam co do jego urody:P Jak go zobaczylam w tym wywiadzie...ble:P

Lucja_Tonks

Może i przystojny to on jest ale są przystojniejsi od niego... (nie będę wymieniała kogo mam na myśli) ;-D

Karolina_4400

Joł :)
U mnie w pokoju juz wisi :PP tyle że na szafie !!! bo nad łóżkim widnieją oblicza boskich tokio hotel !!!

aileen_2

He he, jasne że tak! :) :) :) Kolejna gwiazdeczka nam sie zapala na niebie!

aileen_2

na pewno zostanie idolem nastolatek, ale raczej nie fanek Orlando, bo to inny typ urody i wiek :P ja się nie przerzuce z Bloomka na niego na pewno ^^

aileen_2

No cóż, każdy aktor ma takie "jarosławskie" (jak to u nas mówiął - ten zakład) fanki. No co dużo gadać! Ten 'mały' nigdy nie dorówna Orlandowi.

aileen_2

A ja sądze, że nie, bo on nie ma nic w sobie i są przystojniejsi...

aileen_2

Ja uważam że tak w końcu jest z niego niezłe ciacho;)=]

aileen_2

Jasne że będą.Kiedyś uwielbiałam Blooma ale znudził mi się. Zmieniłam Orlanda na Edwarda

użytkownik usunięty
dobrella

Jejuuu....pewnie że się nie obędzie bez pisku fanek C.Ronaldo i innych lalusiów....
Szczerze mówiąc nie powala mnie swoją pięknością, chociaż to nie jest najważniejsze w aktorze...Ładnie zagrał w filmie i to się liczy.

Czy założycielka tego tematu nie ma takiego samego nicka jak ja? +)

aileen_2

JA już mam on jest cudny:) Kocham anglików...

Susan

skąd masz jego plakat?? :P
Of course ze bedą wisiec.. :) czemu by nie? ale jak beda drukowac :)

aileen_2

chyba bez plakatów się nie obędzie ;p tyle, że będą one wisieć u ok. 15-latek ;) bo może on i jest ładniutki, ale gdybym go spotkała na ulicy to bym nie pomyślała, że jest 2 lata starszy ode mnie. taki lalusiowaty 16-latek -z wyglądu przynajmniej (:

ups

Masz racje Ed jest ładniutki tylko szkoda że ma 20 lat ale tak w nawiasie mówiąc to napewno jest ładniejszy od Daniela Redcliffa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones