Ed Speleers

Edward John Speleers

6,8
1 852 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ed Speleers

Ma coś w sobie, i tu nie chodzi tylko o buzię - kto mi powie że nie ma talentu ? To jego debiut, ale wydaje mi się że to nie ostatni raz kiedy widzimy go na ekranie.

SugarCult

Dziewczyno ! Lecz się na oczy, na sluch i na wszystko! A jesli go jeszcze zobaczymy, to tylko, niekoniecznie zresztą, w kontynuacji, trn fiut w ogóle nie umie grać, a wygląda jak jakis "Wyuzdaniec" Poza tym to anglik, a anglicy zdradzili nas w II wojnie światowej!

Feomathar

Skomentuję 1 komentarz-
hahahahahhahahahhhahahahhahahahah!

SugarCult

Ja się leczę na słuch, na wzrok i na wszystko, Ty powinnaś na głowę.
Udaj się do swojego psychoanalityka, ciężko z Tobą, a takich objawów się nie lekceważy.

SugarCult

ooo, widze, że kasiapocztawska w kolejnym poście pokazuje jaka jest denna. Każdy ma prawo do swojej opinii a o gustach się nie dyskutuje a Ty już pojeżdżasz wszystkich. lecz się laska.

SugarCult

Niech będzie, przesadziłam. Z tymi anglikami, to był tylko żart, jeśli żenujący, to trudno, ale nie mam nic do anglików. A aktor? no dobra, ma trochę talent, ale musi jeszcze pocwiczyć,... i niech ci będzie, jest trochę przystojny.

SugarCult

Żałosny aktor , Orlando bloom ma swojego nastepce ..... równie żenującego jak on sam ........

DaruVeald

kasiapocztawska, dobrze, że to przynajmniej rozumiesz. :) Szacunek !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones