Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,8
7 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

moim zdaniem świetnie nadawałby sie do roli Jace'a :D

kamis394

Moim też *.*
Wpisując w google : ''Dary Anioła'' mamy mega zdjęć Alex'a ,na miejscu Jace <3 !
Kocham Dary Anioła ,a jakby grał nich Alex ,oglądałabym codziennie *.*
Tylko dlaczego go do tej roli nie wzięli ? :(

Zuza13xd

chcieli ale on odmówił moim zdaniem aktor grający Jace'a nie nadaje sie do tej roli nie jest poprostu podobny brakuje mu tego czegoś :D i podobno Cassandra Clare na jednej z okładek miasta kości( tej starszej ) tam podobno jest Alex xd .

kamis394

Widziałam właśnie ,chłopak z okładki i Alex jak był młodszy są tak podobni ,że możliwe ,że się wzorowali ? od nie dawna jest on moim ulubionym aktorem .. Kiedyś go nie zauważałam oglądałam z nim filmy ,ale nie zwracałam uwagi .. Nie dawno przeszło mi na myśl ,że byłby idealny w roli Jace .. ( Film pewnie też byłby lepszy ) A kiedy dowiedziałam się ,że mógł w nim grac ,a odmówił to się załamałam ;____; Masakra ..

Zuza13xd

Aktor grający Jace jest .. a może raczej nie jest dośc przystojny i sarkastyczny ? Czytałam niedawno opinie ( negatywne ) ,że Alex idealnie gra czarne charaktery ,bo nim jest ( bzdura ) ,ale ,że te role wychodzą mu najlepiej to się zgodzę .. I przez to wydaje mi się ,że sprawdził by się w roli sarkastycznego ,przystojnego Jace <3

Zuza13xd

mam tak samo xddd film znośny ale z Alexem byłby lepszy czekam na ekranizacje miasta popiołów ma byc podobno w 2015 heheh a co do okładki to w google jest nawet porównanie okładka i młodszy Alex i są bardzo podobni *_* :D

kamis394

Poczytałam troszkę ,przed chwilą i .. dowiedziałam się ,że Cassandra Clare mówiła coś typu ,że nie wyobraża sobię nikogo innego do tej roli niż Alex'a ,a potem powiedziała to samo przy tym drugim aktorze ;____; Żałosne -.-'' Nie mogę tego przeżyc ,wszystko tak dobrze szło ,na okładce był Alex ,role miał gotową i Benc ! Moje marzenia legły w gruzach x.x Jace'em został brzydki koleś bez .. Wszystkiego .. Jeszcze byłoby ok jakby umiał zagrac sarkastycznego -.- Alex by się w tej roli spełnił jestem w 100 % pewna ;c Tak bdł. Zawiodłam się na aktorce książki ,a tak bardzo ją uwielbiałam ..

Zuza13xd

szybko zmienia zdanie :( smutne ten aktor grające Jace'a nie nadaje sie do tego niema takiej budowy ciała jest słaby nie podoba mi sie Alex mógłby sie zgodzić na tą role bo bez niego cały ten film jest żałosny niema tych fajnych tekstów rzucanych przez Jace'a zawiodłam sie na tym filmie i zgadzam sie z tobą że gdyby Alex zagrał w "Darach Anioła" ten film byłby ciekawszy o jakieś 100% uwielbiam książki C.Clare ale na filmie sie zawiodłam ( -_-)

kamis394

Dokładnie x.x

kamis394

Alex jest na okładce 5 i być możliwe,że na 4 części książki.Naprawdę szkoda,że nie powstała 2 cz. filmu i on w niej nie zagrał..:((
a w szczególności chciałabym go zobaczyć w 4 i 5 części filmu no ale cóż został tylko ten bezsensowny serial...
;(((

kamis394

byłby idealny

Ewa141414

:D zgadzam sie :D

kamis394

On pasuje do roli Jaca i to bardzo ale z czasów Bestii kiedy był sporo młodszy teraz to już po ptokach jak to mówią xD wyobrażałam to robi też jako Daniela w Fallen do blekwitnokrwistych też pasuje

kamis394

zgadzam się :(((((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones