Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

nie wiem czy to źle świadczy o wzorze kochanka z amerykańskich "anielskich romansów"
czy też dobrze o nim bo pasuje wszędzie a wszędzie , tak czy siak jest mnóstwo ról dla
niego :
-Daniel z Upadłych
-Jack z Błękitnokrwistych (Jack! ♥)
-Ktośtam z miasta kości (nie wiem nie czytałam ale się często opinie pojawiały)
-mam wrażenie że też tego gościa z szeptem (nie , nie patcha)

Jakieś inne pomysły ?

Enterraz

Według mnie kiedy był młodszy lepiej pasował na Jace'a. Jace jest tym "kimśtam" z Miasta Kości. Nie widzę go ani jako Daniela, Jack'a czy Cam'a (?)

Enterraz

Dla mnie też bardzo pasuje na Daniela z Upadłych. Nikogo innego sobie tam nie mogę wyobrazić.
Mógłby też być jako Scott w Szeptem, ale niekoniecznie;)

Enterraz

Błękitnokrwistych nie czytałam, więc się nie wypowiem.
Co do Daniela to... hm... raczej mi nie pasuje.
Nad Jacem nawet nie ma się co zastanawiać, Alex pasuje po prostu w 101%, a w kwestii Szeptem ( cudowna seria ;) ) to będę chyba oryginalna, bo od początku wyobrażałam sobie Patcha nie jako bruneta, ale blondyna, w dodatku wyglądającego niemalże identycznie jak Pettyfer. Nie wiem, dlaczego, może przez to, że czytałam szeptem zaraz po Darach Anioła;p
Według mnie jest jeszcze stworzony na Kyriana z serii "Mroczny Łowca" Sherrilyn Kenyon, chociaż pierwszej książki nie doczytałam nawet do końcaxd A tam by pasował idealnie, bo bohaterzy mają po dwadzieścia trzy, czy cztery lata, z tego co pamiętam.
Właściwie, jakby się uprzeć, to w każdej książce znajdzie się jakaś postać dla niego. Ma chłopak predyspozycje ;)

Enterraz

Moim zdaniem bardzo dobrze świadczy to o "anielskich romansach" ponieważ alex jest wyjątkowo przystojnym aktorem. Na Jace'a pasuje idealnie, szkoda, ze go nie wzięli.
Mi osobiście pasuje jeszcze na Damena z Ever :)

Konae

Chcieli go wziąć na Jace'a, ale odrzucił rolę ;) Szkoda, bo nie wyobrażam sobie nikogo innego.

Enterraz

Co do Szeptem (Scott) zgadzam się w 100% , tak samo jak i co do Upadłych :D
Osobiście czytam cykl Dom Nocy i Alex pasuje jak ulał na Starka ;)))
Może też fajnie wypaść w np. cyklu Las Zębów i Rąk , albo w Dziewczynach z Hex Hall : Diable Szkło w roli Cal'a ( ale Archer'em Crossem musiał by zostac wtedy bóg ;* ) , lub w Kronikach Rodu Drake'ów , w Strąconych jako Haden albo w jakiejś części Strażników Nocy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones