Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

bedzie druga czesc? fajnie by bylo fajny filmik:)

baska1112

chodzi mi o jestem numerem 4:)

baska1112

z tego co mi wiadomo, to nie będzie kontynuacji.

baska1112

jeszcze nic nie wiadomo ;) na razie się zastanawiają ;) oby była

baska1112

Super jakby była. Mam nadzieję, że producenci zmienią zdanie.

Ann11000

Film na pewno będzie miał kontynuację, gdyż jest niedokończony.

Nannami5432

Jednego jestem pewna w 99,98 %. Tego ze bd 2 cz. ksiazki xD Czyli wychodzi na to ze film tez bd ;p

baska1112

Ludzie odpowiedzialni za powstanie nastepnej części filmu jeszcze nie podjęli ostatecznej decyzji, ale skoro film okazał się być całkiem dochodowy, to głupotą by było nie wypuścić sequela, tym bardziej, że pod koniec sierpnia wychodzi 2. tom powieści.

Oleva

Książki są zaplanowane na 7 tomów.
Moim zdaniem zaczynianie ekranizacji książek, które są powiązane i zaprzestaniu na jednej jest głupie.
Bo co komu z takiej jednej niedokończonej części?
Zobaczymy jaką podejmą decyzję, ale według mnie będą kontynuacje :)

Bela09

ja własnie czytałem na filmwebie ze film nie przyniósł zbyt dużo zysków <?> tak mi sie wydaje

KarooolekXD

hm, też coś słyszałam ale to podobno chodziło o to, że nie aż tyle ile by się spodziewali. Bo tak to film na siebie zarobił i to całkiem nieźle.
Ale według nich najwidoczniej nie, dlatego też nie wiadomo czy będzie kontynuacja, a szkoda :(

Bela09

no szkoda, szkoda... a wie ktoś czy w kontynuacji miała by zagrać Diana Agron... i o czym miałą by być kolejna część ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones