Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 297 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

o matko ten chlopak jest przystojny i wogole ale to zdjecie jest beznadziejne zmiencie je blagam

agnessa

TAAAK absolutnie je zmieńcie! Najlepiej na to poprzednie!

Golden_Rose

Zgadzm sie z Wami.On jest poprostu super przystojny ale to zdjecie do zmiany.

sweetgirl107

pierwsze zdjęcie byłó RULEZ!!!! Te w tej zaje*istej koszuli!!

Luelle

TAK TAK TAK
Gdybym mogła to sama bym je zmieniła NATYCHMIAST :D:P

Golden_Rose

Ale się nie da!! Musimy czekać aż do usranej śmierci, bo moderatorzy niezbyt palą się ze zmienieniem!!

Luelle

Z reguły nie zmieniamy zdjęć dla widzimisię każdego, ponieważ mamy inne rzeczy do robienia.

Shemek

hymgryhm....no cóż...brak mi słów ale ok...hmm...chyba nie o to zdjęcie mi (i chyba nam) chodziło...na tym wygląda jakby mu ktoś nos doszył i jakby nie spał od tygodnia, ale nic nie mówie...jestem tylko LEKKO poirytowana, no może troche więcej niż lekko...chyba czas wprowadzić w moje życie słowo <tolerancja> (ale chociaż ktoś zmienił tamto zdjęcie...)

Golden_Rose

O kurczę, z rodzicami i rodzeństwem byłam zmuszona pójść na "Stormbreaker'a"... uśmiałam się. Bardzo sympatyczne i wcale nie złe, tak jak myślałam.
Rety, on ma 16 lat, hahahaha! Jezu.

panna_niesmiala

ma 16 lat, i co?:P

Taaa.. Przepraszam, że się znów wtrące, ale... hmmm... jak miałeś czas napisa ten notkę, to może masz 5 minutek na zmienienie fotki? Jakby co to tylko sugestia:)

A teraz zna ktoś Carminę Buranę Carla Orffa?? Genialne!!!!!

Luelle

Masz racje zdjecie jest troche "nieodpowiednie":P

Lucja_Tonks

Zdjęcie zostało zmienione 3 raz i co? Ej no sorry bardzo...ja chce to pierwsze

Golden_Rose

pierwsze wymiata!! A nam tu zmieniają na coraz gorsze!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones