Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

MM czy tylko ja uwazam tak ? prosze nie porównujcie go do ZACKA !:(

stonkaa

Jak najbardziej się z Tobą zgadzam!!:) Do Zacka??? Litości...Nie, nie porównujmy!:)

agatszpagat

bez urazy dla tych lubia ZACKA ..ale on jest o niebo lepszy ładniejszy i bardziej meski !! KURDE tylu mlodych aktorów takich fajnych a w polowie filmu ciagle ci sami graja juz sie nudzi to

stonkaa

Alex wogóle nie jest podobny do Zacka... Nie wiem skąd to porównanie...

stonkaa

Co tu dużo gadać... Alex jest poprostu mmmm... MEGA MEGA przystojny!:D

ninuska93

zgodzę się z przedmówcą :)) Tak btw to wgle nie wiem, skąd ludzie widzą podobieństwo Alexa i Zac'a.... przecież oni wgle nie są do siebie podobni... Nie pierwszy raz spotykam się z tematem ich podobieństwa, ale dalej mnie to zaskakuje.

reeegina

sory moze niektórzy zle zrozumiec moga omoja wypowiedz ostatnia ..(oczywiscie ona dotyczy alexa) haa pozdrawiam ...On jest Boski !

stonkaa

Hmmm... Nie wiedziałam gdzie to dać ale... Wiedziałyście, że on i Diana Agron są razem (grali razem w "Jestem numerem cztery" )? W razie wątpliwości, daję na to dowód http://socialitelife.com/is-dianna-agrons-boyfriend-alex-pettyfer-controlling-ni bbly-things-12-2010

xena_4

wyszedł na tym zdjeciu jak pedzio ;( ale i tak jest ciachem !Kurdeee szczesciara z tej laski ;)

stonkaa

Alex jest boski ! <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones