Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Mógłby zagrać Pinokia bez charakteryzacji :>

kasia275

On by nawet tę rolę spartolił :3

Klaudia0705

Mógłby zagrać drzewo z którego zrobili Pinokia. Skądś ta przypadłość się w końcu musiała wziąć :3

Domi_295

Ma zagrać Greya :> Mam nadzieje, że od tego "tarcia" na planie nie wznieci pożaru :>

kasia275

Niech mu spłonie to i owo :)

kasia275

@ kasia275 ??

kasia275

Nie macie nic innego do roboty oprócz obrażania innych?? Jak sprawia Wam to tak wielką przyjamność to gratuluję. Nie rozumiem po co tworzyć takie wpisy jak nie macie nic mądrego do powiedzenia.

oluss_RS

Mamy takie prawo. Nie musisz się z nami zgadzać :)

kasia275

Nie o to chodzi czy się z wami zgadzam czy nie. Tu chodzi o szacunek do tego człowieka, którego wy nie macie. To jest żałosne. Po co to piszesz? Jak kogoś nie lubisz to może się nie wypowiadaj na jego temat? Będzie to bardziej uprzejme z twojej strony bo takimi wpisami niczego nie udowadniasz.. Nie mam słów po prostu.

oluss_RS

To się nazywa zazdrość. Facet jest przystojny i jest pożądanym aktorem, a co za tym idzie ma wszystko.
Gdyby grał tak drętwo jak uważacie nie brano by go do tylu ciekawych filmów.

kathy17

słaby aktor i tyle

sawlol

Zdania są podzielone. Z resztą każdy ma prawo do własnej opinii .

kathy17

zgadzam się

kathy17

zgadzam się z tobą kathy17 :) czeka na niego 3 pewne filmy, nie wiadomo jak będzie z Greyem.. a po drodze bylo jeszcze kilka niepewnych ról, np w 'Divergent', które nie doszły do skutku, kto mi wmówi, że to zły aktor? zły aktor gra mało w najsłabszych filmach..

kasia275

Nic do niego nie mam. Ale ten tekst mnie rozwalił :>

kasia275

Nawet lubię gościa, ale tytuł tematu mnie powalił, turlam się ze śmiechu od 10 minut!:D Dziękuję!:D

Mims

Ludzie to mają poczucie humoru, nie? ;)

oluss_RS

Filmweb jest pełen takich smaczków, za to go uwielbiam - za poczucie humoru ludzi:)

Mims

Dokładnie, chociaż nie zawsze to jest słuszne :))

oluss_RS

Prawda, ale jakie zabawne;)

kasia275

Tak bardzo mi czasami brakuje na filmwebie opcji "lubię to" albo "pochwal użytkownika"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones