Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

OMG! Czuję się jak pedofil, ale ten 16-letni chłopiec jest naprawdę bardzo sexy XD ^^

Disneygirl

no przeciez mówię:) i to niesamowite ciacho:) tylko schrupać:) a te spojrzenie...
PS. Nie jestem pedofilem:PP

Luelle

NO mam nadzieje, że Z ta Olivia to plotka :D A co do sabuiny czytalam wywiad z Anthonym i powiedzial ze Sabina w 4 czesci wyjezdza do Ameryi bo jego ksiazki bardziej czytaja chlopcy <czy jakos tak to bylo, zeby pozniej nie bylo ze zmienilam> a jak wiadomo goscie nie lubia jakis romansidel. A co dal Alexa to normalnie ideal. AKtor, przystojny, wysportowany i jeszcze wiersze pisze. Z tego co widze macie szczescie bo kazda z was ciagle widzi sobowtora Alexa a ja nie ;(

Disneygirl

a ja nie wiem co Wy w nim widzicie :(.
ale co tam ,ja sie pewnie nie znam :))

zdrówko

utdkutd

co w nim widzimy? widzimy w nim wszystko czego chcemy i pragniemy od życia:PP alez oczywiście ze sie nie znasz:PP:))

Luelle

"alez oczywiście ze sie nie znasz:PP:))"

hehe tak tez myslałam :D:D

Nie ze ja go nie lubie ,ale on mi przypomina ( i to bardzo:/) kogos kogo baaaaaaaaaaaardzo nie lubie i moze dlatego nie widze w nim nic szczegolnego :)

zdrówko

utdkutd

To się rozumie:) Mi niektórzy aktorzy przypominają kogoś kogo znam :DPozdrawiam

Disneygirl

"widzimy w nim wszystko czego chcemy i pragniemy od życia:PP" to mało pragniecie od życia....

Daroo_3

heh, to był żart sceniczny jakby coś:)) Tam z tyłu są języczki:]

Powiadacie, że Alex przypomina wam kogoś kogo znacie, ale nie lubicie... Taaak... A mi Alex przypomina kogoś kogo znam, ale baaardzo lubię:)

Luelle

no to wiadomo czemu go tak lubisz :]



zdrówko

Disneygirl

Ja też uważam że jest świetny :PP mniam mniam
No cóż...gdybym miała możliwość poznać go bliżej na pewno bym skorzystała z takiej okazji :D No i jest tylko ode mnie starszy o miesiąc więc pewnie byśmy się dogadali :) (chociaż ja wole starszych (hehe) ale nim też bym nie pogardziła ;) )

Golden_Rose

ehe!! A ode mnie jest o prawie 2 lata starszy dlatego mi starczy.

Tja, też dlatego, że kogoś w podobie znam, uwielbiam Alexa:) Ale poza tym, pomijąjąc fakt, że tą osobę znam, i tak bym bardzo lubiła tego aktora. Jest w moim typie:) A ta fryzurka z filmu... po prostu schrupać chłopaka:)

Luelle

nie nie będę nic pisać bo to jestoczywiste ;] Mnie też się podoba, a szególnie w Tej Fryzurce xD

huronkowa

kurcze dobrze ze nie jestm sama ;)
dobrze ze go w zyciu nie spodkam bo by mnie zamkneli za molestownie nieletnich :)

Bene

Raczej nie w moim stylu zakochiwanie się w aktorach, ale ten chłopczyk jest...

...całkiem całkiem :P

A tak poważnie to jest świetny i naprawdę nieźle gra - jeszcze będą z niego ludzie ;)

Midnight_6

tzw chłopak Idealny:) pogadac mozesz, przedstawic mamusi i poprzytulac:P a ze przy tym gosc wyglada jak młody bog to tylko polepsza sprawe:)

yami_no

tak, taki młody Apollo:PP

Gdybym go spotkała, to żeby mnie od niego odciągnąć potrzebowaliby całego wojska oraz służb specjalnych z całego świata:)
Po prostu to jest aktor, który gra TAK naturalnie, że aż mi łzy ciekną do oczu (jakie to poetyckie:P), tak jakby to było całe jego życie, pasja! I to w aktorach najbardziej cenie!! Nie liczy się sam talent (choć Alex bez wątpienia go ma), ale również ciężka praca, jakby ciągle powtarza nauczycielka od fortepianu!

Luelle

czyli jet nas 2:P tez uwazam ze gosc ma talent:) nie tak jak niektorzy ..... <wszyscy widza o kim mowie>:P

yami_no

Przede wszystkim nie wygląda na swoje 16 lat a na jakies 20. Co do urody to bardzo przeciętny gość, jak dla mnie.

Disneygirl

Alex jest słodki, to prawda:D. W moim liceum jest chłopczyk bardzo podobny do niego, I'm lucky girlXD.

Dai

Faktycznie, na szesnaście lat nie wygląda, ale dwadzieścia to też przesada - jakieś osiemnaście, bym powiedziała.

Midnight_6

Dai: ja jestem chyba nawet jeszcze bardziej szczęśliwa:D Chodzę z chłopakiem, który przypomina Alexa nawet z Tej Fryzury (teraz będziemy tak mówić o jego włosach - Te Włosy, Ta Fryzura. Co wy na to?):)))))

Midnight: Ja dałabym mu 17/18 lat. Dwudziecha to naprawdę przesada! To te zdjęcia! W filmie wygląda właśnie jak 17-latek!

Luelle

ja dzis mało nie spadłam z krzesła jak w mojej uczelnianej kawiarni zasiadł "Alex" z kolegamiXD choc jak to chyba juz wszedzie go widze:P <tylko ze ten "moj" alex miał włosy jak na obecnej fotce

yami_no

Ahh... A mój "Alex" ma takie Włosy jak prawdziwy Alex tyle że nazywa się Artur:)
Też to zauważyłam: od kwietnia wszędzie widzę Alexów Pettyferów. Tylko!

Luelle

Co tu dużo mówić. Jest bardzo przystojny. Na dodatek czytałam o nim, że pisze wiersze, lubi ksiażki C.S Lewisa i Tolkiena- niczego wiecej do szczescia nie potrzeba:))

Lucja_Tonks

o rany to jest naprawde facet idealny:) i jeste barankiem tak jak jaXD

yami_no

o raju... pisze wiersze? Już wiem, ze jest moją bratnią duszą! Uwielbiam ogólnie pisać!!!!!Ech......

Luelle

chciałabym jakis jego wiersz przeczytac:)

yami_no

Alex

Though it might not be known that Alex used to want to be a Policeman when he was younger
He says if he wasn't an actor he would be a Race Car Driver, (wow :D)

Books - Though he has confessed not to be a great fan of reading he said he enjoyed the Da Vinci Code by Dan Brown and of course Stormbreaker by Anthony Horowitz

Film - He's into Thrillers. His favourite movie however is Chaplin which is about the life of Charlie Chaplin and also The Inside Man with Denzel Washington. (thrillery!!! tak tak tak)

Music Alex likes Indie Rock bands, such as the kings of Leon and The kooks. Rumours on the set of 'Tom Browns Schooldays' say that Alex was reported to have sung 'In the shadows' by Rasmus. (też słucham troche indie rock)

Inspirations:
A: I'd love to work with directors such as George Lucas or Steven Spielberg, and I'd love to appear alongside Tom Cruise. (hyh :))
My idol is Al Pacino because it's all about the acting rather than the looks'

On quitting school
A: 'When you have already experienced going out and working in the real world, and you come back to school, you just see it as a playground and you don't want to be there any more.'
-świetnie go rozumiem :):):)

Alex has two dogs... a tibetin terrier called Waggles and a boston terrier called Tyson

One of Alex's hobbies is Skiing

Golden_Rose

Does Alex have a girlfriend?!
Yes he does have a girlfriend, her name is Olivia Simspon, apparently she is very nice and there was a rumour that her father is Alex's manager. (choć nie jest to do końca potwierdzone)


Sarah Bolger o Aleksie
'I had a massive crush (on Alex). We shared a few kisses, but I wish we could have been together.'
Co?

Golden_Rose

They all are very nice :]

Shimi

co ta sara znow wymysla!?!?! dzieki za info:)

yami_no

No właśnie też się zastanawiam co ona wymyśla :P

Golden_Rose

biedny Alex..... musi z nia grac;/ napiszmy petycje do autora ze sara sie nie podobaXD

yami_no

TAK! Jestem za :) w ogóle lepiej żeby nie było żadnej dziewczyny w której Alex miałby się zakochać :P

Golden_Rose

Aha..no i nie do autora tylko do reżysera :)
bo w książce nie ma żadnej Sabiny, ani innej dziewczyn :)

Golden_Rose

w książce jest Sabina, w 3 częsci. Boże, jak ja nie cierpię tej Saruni!!! Chciałaby Go mieć:PP Ale na niego nie zasługuje... jest naprawdę płytką dziewczyną...

Luelle

Nie czytałam 3 części - czekam na święta :):P
ja też jej nie lubie...a koniec filmu był taki dziwny film...aż sie dziwie że nie skończyło się żadnym pocałunkiem :D - ale to dobrze :P muszę się na to przygotować... :( ah....

Golden_Rose

pewnie Alex zaprotestował z tym pocałunkiem no bo kto by chciał się całować z czymś takim!? Nie martw się: Sabina w 4 tomie wyjeżdża na zawsze:]

Luelle

czytałam ostatnio wypowiedzi autora i pisał ze Alex NIGDY si w niej nie zakochał XD mam tylko nadzieje ze jesli beda krecic wszystkie czesci tez zlikwiduja te sare ...

yami_no

Hhhh :) To fajnie że Alex NIGDY :P

Ale ekstra że wyjedzie! :P Trzeba będzie to oblać :):);)
A właśnie...w sumie Sarah nie jest super ładna...nie mogli dać innej dziewczyny chociaż? Dziwne...pewnie ta Sara ma jakieś wtyki i dlatego dostała się PRZYPADKIEM do tego filmu ;P

Golden_Rose

oj tak co do sar<n>y to si w pelni zgadzam;) gdyby to była jaks godna panna to jeszcze było by spoko ale ona?!?!

yami_no

Taa, Sabina w szóstej (?) części wyjedzie na stałe do Ameryki, a Alex w ogóle w nikim na razie nie będzie się zakochiwał, bo jest zbyt zajęty rolą szpiega - to mniej więcej słowa Horowitza.
Jak dla mnie to i lepiej - nie zniosłabym, gdyby i z tego się zrobił romans.

Midnight_6

a nie w czwartej???
ja romasnu tez nie zniosłabym.... co najwyzej lekki flirt ale z inna aktorka i najlepiej inna postaciaXD

yami_no

W czwartej? Możliwe... Dlatego ten znak zapytania :D
Aktorka mi jest obojętna, byleby postać była inna. Sabina jako postać nie jest najgorsza, ale kompletnie nie pasuje mi na dziewczynę Alexa - niech pozostanie przyjaciółką, bo z tego dobrze się wywiązuje ;)

Midnight_6

niech tylko nie probuje sztuczek z trzeciego tomu! z tymi pocałunkami i sztucznym oddychaniem <akurat! penwie tego nie potrzebował :P>

yami_no

Taak, to wszystko było ukartowane :D A tak naprawdę to wiecie, kto prawie utopił Aleksa, a właściwie to to upozorował? Sabina, i to tylko po to, żeby móc mu zrobić usta-usta - nie ma to jak egoistyczne podejście :D

Midnight_6

ej apropo tej wypowiedzi o opuszczeniu szkoły, mam rozumieć ze Aleź Alex (aktor nie postać) olał szkołe? Czy to tlyko taka wolna refleksja, nad "malą" bezużytecznością tej instytucji?:>

Willow_2

a czy ja wiem?
Tja, Sabina w czwartej części pod koniec opuści nas na zawsze. Bosh, ale mi przykro:PPPPPPPPPPPP

Willow_2

Co do tej szkoły:
When you have already experienced going out and working in the real world, and you come back to school, you just see it as a playground and you don't want to be there any more

Tłumacząc to będzie coś w deseń:
Kiedy już doświadczyłeś .... (going out - wyjście, ale tu w jakim znaczeniu to nie jestem pewna :) i pracy w prawdziwym świecie, a potem wracasz do szkoły, widzisz że to jest tylko plac zabaw i nie chcesz tam być więcej

Ja nie musze chodzić do pracy zeby się tak czuć - wystarczy mi grypa, czy coś, kiedy leże w domu przez 2 tygodnie a potem wracam do tego chaosu jakim jest szkoła i to prawda - nie chcę tam dłużej być...
A Alex doświadcza co to jest zawód aktora...mimo wszystko chciałbym się z nim zamienić, myślę że aktorstwo to najlepsza przygoda życia (szczególnie jeśli jest się za to podziwianym :):)ale nieegoistycznie :P każdy aktor lubi wiedzieć, że zagrał swoją role świetnie i zmusił publiczność do empatii w stosunku do siebie-postaci którą grał)

Golden_Rose

ja przezyłam przygode zycia jak mało co nie zderzyłysmy sie wczoraj z ciezarówka a potem załozyli nam blokade na koła==
Alex choc grał "dopiero" w 2 filmiach w obu był swietny... nie jak inni, co moze i maja na "koncie" 10 filmow ale zato beznadziejnych <wiecie o kim mowie?>:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones