Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Myślałam, że to kiepski aktor, że w "Stombreaker" i "Wild Child" grał tak samo, ale po "Tormented" zmieniłam zdanie. Jest niesamowity. Kapitalnie stworzył wizerunek zmanierowanego Bradlye'a. Oglądając te filmy z nim po kolei, można zobaczyć diametralną różnicę: od małego, agenta (bajka dla dzieci), po trochę starszego, "grzecznego anglika", aż po rozpuszczonego chłopaka, którego (chodzi mi o Bradly'ea- nie o Alexa) można wręcz znienawidzić za znęcanie się nad innymi itp.

Pozdrawiam wszystkich.
PS. Zamieszczam link do "Tormented", jeśli ktoś chciałby obejrzeć:

http://videodepot.org/tormented-2009/

Gosia43

racja, w tormented spisał się niesamowicie , był przekonujący i super wykreował postać ;)

Gosia43

w kazdym filmie jest super ;)) szkoda ze w wild child gral tak malo

inia18

No.. w Wild child było go mało, a był tam taki słodki! Ogólnie jego najlepsze filmy to chyba Jestem numerem cztery i Tormented...

ShadowHunter

To prawda. W większościach filmów był co najwyżej baaaardzo przeciętny, ale dzięki jego roli w "Tormented" (nawiasem mówiąc - kiepski film) uznałam, że kiedy chce, jednak potrafi zagrać. Mam nadzieję, że pewnego dnia pojawi się w takiej kreacji filmowej i udowodni, że jednak ma talent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones