Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,8
7 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Brałem go już pod uwagę przed premierą Amazing Spider Mana 2, gdyby w końcu udało się pająkowi wrócić do MCU. Dzisiaj to się stało i bardzo bym chciał aby Marvel/Sony go rozważyli. Chociaż jest młodszy od Garfielda, to mógłby zagrać bardziej dojrzałą wersje Petera, która by się świetnie w pasowała do MCU. Przy wyborze aktora kierowałem się wyglądem Petera z Spider Man Animated Series: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/13/4a/ef/134aef27f72668956861314c3bb26 779.jpg Piszczie co sądzicie ;)

raptor59

Bardzo mi przykro, ale muszę stwierdzić, że chyba Cię powaliło. Ten koleś wygląda jak by był grubo po 40 i ma jakąś taką paskudną gębę. Jak dla mnie powinni zatrudnić kogoś w przedziale wiekowym 17-25 lat maks. Jak dla mnie mogliby zaangażować David' laid'a, tylko, że on nie jest aktorem, ale ciało miałby idealne do tej roli.

kodkuna

I na to wychodzi, że Peter będzie miał w okolicach 17 lat według najnowszych wiadomości. Nie przesadzaj jednak, że Alex wygląda na 40 lat, max 30 i mi właśnie o to chodziło, żeby tym razem Spider był już dorosły i doświadczony. Dzięki za odpowiedź, choć nie do końca kulturalną.

kodkuna

Odpowiedź rzeczywiście średnio kulturalna.. i 40 lat to zdecydowana przesada. Wymiana zdań powinna przebiegać spokojnie bez rzucania obraźliwymi tesktami. Właśnie dlatego moja aktywność na forum filmwebu czy to w czytaniu, czy w komentowaniu sięgneła niemalże zera.

oluss_RS

Możliwe, że rzeczywiście trochę przesadziłem i za to przepraszam, ale bardzo mnie irytuje to, że w końcu dostaliśmy aktora, który jest charyzmatyczny i naprawdę pasuje do tej roli, a chcą go zwolnić, bo "haj się nie zgadza..." Niestety to już postanowione, więc dobrze byłoby, aby nowy odtwórca głównej roli chociaż dorównywał poprzednikowi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones