Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

musi grać w takich gniotach ? Nie oczekuje że będzie grał w ekranizacjach każdej super książki ale niech go przynajmniej wezmą to jakiegoś porządnego filmu z dobrym rozmachem.Podobał mi się film ''Jestem numerem cztery'' chodź fabuła tego filmu nie była zbyt oryginalna to i tak złapała mnie za serce ; ) Alex ma wiele możliwości których jak dotąd żaden reżyser nie wykorzystał ale jest młody i jeśli się postara to może osiągnąć wielki sukces ; ) Jeśli miałby już grać jakąś fantastyczną postać to niech to będzie wilkołak albo łowca wampirów bo na bladego wampirka jakoś niespecjalnie się nadaje ; D

Ligeja200210

Nie martw się podobno ma on zagrać Finnicka Odaira w filmie ,,W pierścieniu ognia" ( 2 część igrzysk śmierci). A to będzie duża produkcja na podstawie mega super książki !

marek123147

Uuuu na reszcie coś ciekawego się szykuje z Alexem ; )

marek123147

On jako Finnick?! Dream came true XD

Ligeja200210

Jaki aktor takie filmy...

DannielNemesis

Może aż na 1 go nie oceniam, ale się z Tobą zgadzam co do meritum. :)

DannielNemesis

ale gorący jest ;P to mu trzeba przyznać xd

konisiara

Heh, zgadzam się :> ON ma zagrać Finnicka (mojego ulubionego bohatera) ? Byłoby fajnie, właśnie tak go sobie wyobrażałam, ale niestety, to chyba nie on będzie go grał :c

historyczna

Nie wiadomo. Sama bym chciała, naprawdę, żeby to Alex go zagrał. Na szczęście nie jest jeszcze powiedziane, kto na pewno zagra Finnicka w IŚ. Ale w związku z tym, że niedługo ruszają zdjęcia, pewnie za parę/naście dni dowiemy się, kto na pewno go zagra. Trzymajmy kciuki, dziewczyny! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones