Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Mam przyjemność poinformować, że według wszelkich żródeł powstanie nowy film z Alexem
w roli głównej:) Ma on zagrać James'a Hunt'a w adaptacji książki "Shunt:The Story of James
Hunt" realizowanej przez DreamWorks ;P
A oto i źródło:http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a293936/alex-pettyfer-joins-james -
hunt-biopic.html

Ava713

fajnie.

Ava713

Nie wiem czy jest on odpowiednią osoba do zagrania tak charyzmatycznej i wspanialej osoby jaką był James. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, powstanie (jak dla mnie) jeden z najwspanialszych filmów.
Polecam poczytać sobie o Jamesie- był on nietuzinkową postacią w światku F1.

Akkewell

Wiesz, tak się składa, że dobrze wiem, kim był James Hunt- toż to legenda:P Kocham F1, więc trochę się na tym wszystkim znam:P Ale fakt, niektórym przydałoby się trochę poczytać na ten temat, zanim obejrzą film:)
Myślę, że wszystko powinno pójść dobrze- Alex jest niezłym aktorem, cały czas pracuje nad swoim warsztatem, poza tym, byłabym zdziwiona na dobrą sprawę, gdyby to nie on dostał tą rolę- z tego co słyszałam, od dawna wspomagał ten projekt:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones