Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

jade jutro!! kto ogladal niech pisze swoja opinie ;P

inia18

Byłam dzisiaj i booskie;) Pewnie czytasz to po seansie i sądzisz tak samo;) Extra muzyka, i oczywiście Alex;)

gabrielle33

No, naprawde zawaliste xD czekam na drugą część ;D

KarooolekXD

nie, proszę! :(
takich super filmów nie robi się w dwóch częściach! :(

inia18

Super jest !! :) Warto pojechać. :) Mam nadzieję, że będzie druga część :)

caroline190

musi byc druga czesc ;)) malo powiedziane ze zajebiste ;P nareszcie jakis film rozpowszechniony z nim ;D

inia18

Bardzo polecam ;d. Świetni aktorzy i wgl super ;DD. Ja również czekam na drugą część ;)

paullcia94

Aleeeeex!!! Aleex!! Wiem, odbija mi, ale film jest świetny, poszłam ze względu na niego, ale ogólnie zajebisty!!

ShadowHunter

I też czekam na 2 część! Muszą ją zrobić, bo film jakby nieskończony...

inia18

Film Cudowny, ale to może wina tych przystojniaków ;D

inia18

polecam ! <3

inia18

Szczerze powiedziawszy film zdecydowanie poniżej oczekiwań.
Infantylny to po pierwsze. Dużo bardziej infantylny niż Zmierzch, który de facto lubię :)
Przesłodzony to po drugie.
I po trzecie najważniejsze - zbyt banalna fabuła, która w dodatku aż ocieka oklepanymi szkolnymi stereotypami w stylu popularny kapitan szkolnej drużyny znęca się nad mniej popularnymi uczniami, albo główny bohater łapie w ramiona spadającą z dachu ukochaną, która w dodatku jest byłą cheerleaderką outsiderką, ależ słodko...

inia18

bombowe <3 nie wiecie skąd można zdobyć książkę??

reeegina

Kurdę ja go kocham! XD
Jednak u mnie w kinie tego nie ma :/ A w necie nie mogę nic znaleźć, macie może jakieś linki?
A co do książki to też poszukuję, ponoć jest już w empiku.

katherine17

może mnie jakoś nie porwał, ale podobał mi się, kiedy się kończył myślałam że to dopiero połowa.... więc czekam na kolejną część ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KarolinaW_filmaniak

a tak odnośnie filmu i książki to "Jestem numerem cztery" to seria 6 książek chyba jest.

KarolinaW_filmaniak

To MA być seria, druga książka ma premier bodajże 23 sierpnia - oczywiscie w oryginale :)

inia18

Film super a on jeszcze lepszy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones