Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

NIE NO! KTOŚ MA WSZY NA PĘPKU BO ŻADNE FOTO NIE ZAGRZEWA TU MIEJSCA DŁUŻEJ NIŻ 3 DNI!!! GDZIE TA CZARNO-BIAŁA FOTA Z WIDOCZNYM TATUAŻEM NA PIERSI ALEXA?! NIE, ŻEBY MI SIĘ TA NIE PODOBAŁA, ALE TO JAKIEŚ NIENORMALNE! INNI AKTORZY STERCZĄ NA FORUM Z FOTĄ SPRZED 10 LAT A ALEX CO CHWILA NA PHOTOSIE INNY!! O CO TU BIEGA?

Finding_Neverland

wiesz jedna osoba napisala prawie tak samo jak ty wiec osoba, ktora zmienia te zdjecia napisala, ze jesli masz jakies akutalne zdjecia innych akotow/aktorek to przeslij to zmienia... wiesz przyznam sie jedno zdjecie bylo zmienione na moja prosbe ale naprawde bylo nie za ladne.. z reszta to zdjecie tez jest spoko co ty chcesz..? gole klaty ci tylko w glowie hehehe :P

Finding_Neverland

Skąd wiedziałaś? :P Ja sobie na klatę Alexa chętnie popatrzę tylko wnerwiające jest to, że obecna fotka już była, po niej były dwie inne i teraz znów ta... Ktoś się na serio nie umie zdecydować ... A nawiasem to mogli by dać takie fajne prawie gołe foto Alexa, które ja mam na pulpicie xD... <joke>

Finding_Neverland

Podeślij - obadamy, a jeśli chodzi o fotkę, to pisałem, że było kilka owych i każda była na 1 dzień. W tej chwili zostanie ta. Nie moja wina, że nie czytacie forum,a potem macie wielkie pretensje.

Finding_Neverland

ja tam, zdanych pretensji nie mam, kazde zdjecie mi sie podobalo z wyjatkiem jedngo.. powinienes wiedziec jakie to zdjecie mam nadzieje, ze go juz tu nie dasz...

Finding_Neverland

ej shemek mam prosbe mozesz zmienic zdjecia aktora takiego jak charlie hunnam np na to http://www.charlie-hunnam.net/pictures/charlie-hunnam-4.jpg albo na to http://i54.photobucket.com/albums/g95/xox_jasmine_xox/CharlieHunnam01.jpg ? z gory thnx :D:D

ankaa_

Z Hunnamem też była afera o zdjęcie, ale prawda jest taka, że słabe są. Tamto drugie sie nie nadaje, ponieważ wygląda jakby z wojny wrócił. Zdjęcie ma być portretowe i dobrej jakości. Przyszłe prośby proszę wysyłać na maila.

Finding_Neverland

no dzieki ze chociaz zmieniles na to pierwsze zawsze lepsze niz tamto :P no jak bede miala jeszcze jakas prosbe to postaram sie wyslac na maila.. jeszcze raz dzieki :P

ankaa_

Tak w ogóle, to Shemek - podziwiam za cierpliwość :)
pozdr.

huronkowa

Kwestia wprawy :-))

Shemek

hej. Mógłby ktoś wstawić TA CZARNO-BIAŁA FOTA Z WIDOCZNYM TATUAŻEM NA PIERSI ALEXA bo nie widziałam jej. Plisss. A znacie jakies stronki z jego galerią???

Finding_Neverland

ze zmiana zdjecia to nie do mnie tylko do Shemka i to na poczte musisz napisac( adres jest przy jego profilu :)) a co do stronek z jego galeria to jest wiele. jesli chcesz adresy to wejdz na profil Alexa na filmwebie i daj strony www i tam jest ich troche. Moim zdaniem najlepsza jest 1 :D:D:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones