Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Czy ktoś z was czytał Upadłych Lauren Kate. I czy tylko a widzęg Alexa jako Daniele :D Idealnie
odzwierciedla moje wyobrażanie o Danielu z książki a jakie jest wasze zdanie ? :)

mandaryna19984

Przeczytałam całą serię i sądzę,że Alex byłby świetny w roli Daniela. Film "Jestem numerem cztery" umocnił mnie w tym przekonaniu : )

FlarkaLC

Mnie tak samo :D Świetnie tam zagrał i w roli Daniela byłby idealny :D

mandaryna19984

Ekhm. Osobiście nawet lubię Upadłych. Przeczytałam wszystko. I rozumiem Waszą fascynację Alexem, ale... WAS COŚ BOLI? Gość teraz jest taki... plastikowy, nienaturalny. Może kiedyś on był przystojny; rzekłabym, iż kiedyś byłby idealnym Danielem, ale charakteryzacja nie zdziała cudów. Gość po prostu już tak nie wygląda. Taka sama była kłótnia, że to on powinien zagrać Jace'a zamiast Jamie Bower. Mam radę - zobaczcie teraz jakieś wywiady z 2013. Albo chociaż z 2012. Niestety jego wygląd bezpowrotnie się zmienił. I, jeśli mam być szczera, jego gra aktorska wcale nie była nazbyt dobra. Pozdrawiam.

Umbra77

W jakimś stopniu zgodzę się z tobą :D aczkolwiek nie znam innego aktora który pasował by mi do wyglądu Daniela. Jeśli masz jakieś inne propozycje na Daniela chętnie się z nimi zapoznam ? :D

mandaryna19984

Alex jest naprawdę przystojny, ale Daniela w ogóle inaczej sobie wyobrażałam. Wolałabym, żeby ktoś inny go zagrał.

modestmaiden

TO już kwestia wyobraźni ja też nie wyobrażał sobie idealnie Daniela tak jak wygląda Alex ale podobnie i on mi najbardziej pasuje :D

mandaryna19984

też nie wyobrażałam sobie Daniela jako Alexa ale on by super pasował, zdecydowanie ardziej niż ten chłopak, który jest pokazane na filmwebie, że zagra Daniela. Czy to jest już zatwierdzone?

mandaryna19984

w roli Daniela będzie Jeremy Irvine I więc ja się ciesze. bo lubie tego aktora.

mandaryna19984

Faktycznie bardzo by pasował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones