Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,8
7 260 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Podobno ma zagrać Christiana Greya w "fifty shades of grey", co myślicie? Ja nie jestem zbyt zachwycona, moim
zdaniem bardziej pasuje na Elliotta.

dalena

moze byc Elliotem,ale nie Szarym

dalena

własnie sie dowiedzialam, ze to ma byc ON :/ nie pasuje mi na Greya ani troche

dalena

zapewne podpadnę, ale ja naprawdę wolałabym, żeby Alex zagrał w czymś ambitniejszym, a nie w ekranizacji tego "dzieła"

Raven_86

To tak jak ja! Chociaż przyznaję, że na Greya się nadaje, z zarostem wygląda bardzo dojrzale no i do tego ma taki głęboki, władczy wręcz głos.

dalena

NIE. On nie pasuje. Ewidentnie nie ma wyglądu a'la Grey.

paulinakopczynska

Oglądam go w filmikach, oglądam jego zdjęcia, próbuję się przekonać do niego, ale nie mogę, im więcej oglądam, tym jest gorzej. On nie pasuje naprawdę.

dalena

A ja jestem! Nie mogę już słuchać tego ciągłego Bomer i Bomer. To było do przewidzenia, że nic z tego nie wyjdzie.
Dajcie mu szansę ! Myślę że będzie dobry i jeszcze wszystkich zaskoczy :) i pamiętajcie że autorka książki też ma dużo do powiedzenia i wie co robi. Idealny Grey istnieje i tak tylko w naszych głowach bo każdy kto czytał książkę widzi go inaczej.
I nie wiedziałam że jest taki młody !

nielegalnielegalna

zgadzam się ! nie ważne kogo wybiorą i tak będzie nam nie pasował, bo każda z nas (każdy) ma zbyt idealne wyobrażenie o Greyu :)

nielegalnielegalna

tak, myslę że Aleksowi należy się szansa!! myslę, że poradzi sobie z rolą i wszystkich zaskoczy, wręcz jestem tego pewna :)

oluss_RS

Jestem pewna że bedzie lepszy w roli szarego niz Pattinson :D

milusia189

haha myślę, że tak :) a słyszałam, że Pattinson kręci się koło E. L. James ^^

dalena

Mnie obojętnie kto zagra. Czytając pierwsze 2 części mocno niekiedy ryczałem ze śmiechu, głównie za sprawą docinków Any, lub opisów jej podświadomości. Jeśli film będzie, na pewno pójdę.
BTW co do 3 części... na połowie powinna się skończy bo z fajnej komedii, zrobiła autorka dramat.

dalena

Myslę że wszystko pasuje, oprócz 'miłej' twarzy... I tego że jest młody, może to powoduje właśnie taki efekt... Z twarzy Christiana nigdy nie dało sie wywnioskować dokładnych emocji, potrafił być zimny, a sekunde później sie usmiechnąć... Niewiem czy Pettyfer sb poradzi z ta rolą

Monnisia

Daj mu szansę ! :)

claudia_B

No właśnie daje, myśle że będzie lepszy niż ten cały Matt Bomer, a co gorsza Pettison albo Somandler czy yaktam on ma, (tych dwóch ostatnich nienawidze ). W książce Christian jest opisywany co dwie kartki, jaki on ma usmiech, szare oczy, że nie mozna oderwać od niego wzroku, a Bomer wcale taki przystojny niejest (a co dopiero ci dwaj po nim... ), zato Alex ma coś takiego w oczach :D

Monnisia

Jak to nie jest przystojny? Matt Bomer to cudo, najbardziej pasowałby do tej roli albo Henry Cavill :D

Monnisia

Taak, ta jego tajemniczość w oczach <3

claudia_B

Daray: Alex dla mnie jest stworzony do Greya, ale co kto woli ;) Zresztą Matt i Henry też są świetni!

dalena

Jestem zachwycona. Mialam nadzieje, ze go wybiora. Alex to Christian i nikt inny:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones