Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Może mi ktoś powiedzieć czy on ma grac w ekranizacji książki "Fallen" Lauren Kate przeczytałam ta książkę wczoraj w nocy i dziś szukałam o niej informacji znalazłam na YouTube urywki a raczej takie sklejanki gdzie jest on i gra jednego z bohaterów ale nie rozumiem czy po prostu ktoś użyczył jego twarzy(tyle że jest na kilku takich filmach z wiązanych z tą książka tak jak powtarzający się inni aktorzy) czy naprawdę zagrał lub zagra w tym filmie/serialu?

VampireV

on, chyba (mam nadzieję!!) będzie grał w ekranizacj trylogii "Dary anioła" Cassandry Clare, ja do tego fallen właśnie się przymierzam, dopiero co kupiłam (bo fajna okładka), mam nadzieję, że będzie dobre, bo czcionka jak w książkach dla dzieciXD

VampireV

Nie, to wszystko to tylko marzenia fanek ^^ A w Darach Anioła wcale nie ma grać... to również tzw. fanmade :D Ale nie powiem, jest idealny do roli Jace <3

VampireV

takie same sklejanki są na YT dotyczące rzekomej ekranizacji "Szeptem" Becci Fitzpatrick (polecam :D), ale nie sądzę, aby to była prawda. Po prostu fani tworzą jakieś filmiki ze swoją wizją aktorów, którzy wg. nich byliby dobrzy do tej roli ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones