Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Młody gościu, kariera przed nim... dopiero się rozkręca.
A że młody i przystojny, do tego blondyn, to będziecie się pastwić?
Nie taki mdły...Może coś z niego będzie...
A że przystojny, to chyba widać nawet bez włosów ,
nawet maska bestii uatrakcyjnia młodość i moim zdaniem wcale go nie szpeci...
Jak mu sodówka do głowy nie uderzy...
JAK TAM TRZYMAŁABYM KCIUKI ZA POZYTYWNY ROZWÓJ JEGO KARIERY!

kajeczka777

Ja również. Pokładam w nim nadzieję.

kajeczka777

jeśli chodzi o grę aktorską, to wielkiego szału nie ma, ale przed chłopakiem sto lat, więc niech się rozkręca
a jak aktor "cieszy oczy", to bardzo miło i jak dla mnie ideał faceta z wyglądu, wyciągnięty z mojej głowy, zwłaszcza na tym zdjęciu ;;
http://www.alexanderpettyfer.com/images/alex_p1.gif

frodka

Fakt. przystojniak z niego niezły (nawet w moim typie). Tylko, że.... Jakoś tak wygląda na starszego niż jest w rzeczywistości.

xena_4

Nie, wcale nie wygląda na starszego, po prostu to zdjęcie z zarostem go postarza. Naprawdę młoda buźka, to widać w zbliżeniach- po cerze- tego niczym nie oszukasz!

użytkownik usunięty
kajeczka777

Nie ma co się okłamywać - z wyglądu jest Alex BARDZO do rzeczy... :D Nie mogę nic mu w tej sferze zarzucić, a na zdjęciach z papierosem... Mmm... :)
A co do kariery rzeczonego aktora - mam szczerą nadzieję, że będzie się ona rozwijała jak najlepiej i na wielkim ekranie będziemy go oglądać coraz częściej i w coraz fajniejszych produkcjach!

kajeczka777

Chłopak jest młody. Zobaczcie, w ilu filmach dopiero zagrał. Wszystko przed nim. Mam nadzieję, że o nim nie zapomną i pozwolą się rozwinąć. Ja jestem jak najbardziej za. Bardzo go lubię.

kajeczka777

ach jak miło chociaż raz poczytać pozytywne komentarze do nowego młodego aktora. trzymam za niego kciuki : ]

kajeczka777

Naprawdę podobała mi się jego gra w "Tormented"...
Świetnie wcielił się w postać "szkolnej gwiazdy" - gnojkaXD

WhiteDemon

Hej. Filmu "Tormented"akurat nie widziałam, ale jak będzie to możliwe, to nadrobię tą zaległość...
A jeśli chodzi o Alexa to myślę sobie oglądając go choćby w Alex Rider: Misja Stormbreaker , czy Wild Child. Zbuntowana księżniczka,że
on po prostu nie che być zaszufladkowany jako jeszcze jedna ładna "buźka", stąd ten papieros, stąd zarost itp.

WhiteDemon

"Tormented" to chyba jego jedyny film, w którym naprawdę się postarał. A resztę chyba lepiej przemilczeć :/

kajeczka777

NAJPIĘKNIEJSZY <3

nightmarrry

A kogo byś jeszcze uznała za najpiękniejszego? Pytam z ciekawości...bo ja teraz 9 żyć chloe oglądam i tam występuje Ben Stone, trochę podobny urodą do Alexa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones