Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Hmmm... Może być aktor... a nawet niezły... no dobra bardzo fajny:] Przypomina mi kogoś kogo bardzo dobrze znam. Tylko te zdjęcie jest okropne!!!! Na innych Alex wychodziło świetnie!!! Zmieńcie je!!!!!!! Proponuję, aby założyć fanclub i stronkę o tym świetnym aktorze! Widziałam jego całkiem nieźle, jak na pierwszy raz, wykreowanej postaci w Tom Brown's schooldays i mnie szczerze oczarował!

Luelle

:)
zgadzam się, chłopak pauję na Alexa ;) co do strinki i funclubu oczywiście jestem za xD Tom Brown's Schoolday's chcę obejrzeć, muszę gdzieś to dorwać :D

huronkowa

Hehe... No, chłopakowi należy się polski fanclub:) Już widzę tę opisy:
LUELLE oraz HURONKOWA

mają zaszczyt zaprosić

wszystkich fanów Alexa Pettyfera

na oficjalne otwarcie strony poświęconej jego twórczości

które odbędzie się (tu data)

o godz. (tu godzina)

na stronie (tu adres strony)

Proponuje założyć stronę na MyLogu chyba, że ktoś mógłby załatwić domenę:)

Luelle

heheheee :D :D :D dobra, może być MyLog ;]
powiedz mi czy jakaś Luelle była w jakiejś książce? bo coś mi po głowe chodzi ale nie mogę se przypomnieć gdzie to było ;]

huronkowa

Nie, sma sobie skonstruowałam imię:) Chyba, że... zawsze jest możliwość, że gdzieś takie spotkałaś, jest tyle książek i w ogóle. I zresztą w całym internecie występuję pod tą ksywką, no, i paru innych też:) Ta xywa powstała przez połączenie 2-óch nazw: ciasteczek LU, które kocham nad życie i mojej ukochanej piłki, pierwszej zabawki jaką dostałam, mojej przytulanki:P (dlatego tak kocham piłkę nożna i sama w nią grywam:) z napisem ELLE. Więc powstaje imię LUELLE:]

Luelle

hehhee :D no może gdzieś było nie wim ;) gratuluję pomysłu w każdym razie :))

huronkowa

Thx:* Zazwyczaj jestem taka twórcza:)
A tak w ogóle jestem ciekawa jak Alex zagra Alexa w filmie o Alexie:) Mam nadzieję, że spełni moje oczekiwania:P Musi grać conajmniej tak dobrze jak w Tom rown's schooldays, bo inaczej!!!!! Tam mnie oczarował tą swoją nieśmiałością itd hehe Tylko ciągle nie mogę znieść Sarah Bolger czy jak jej tam było! Boże, przez nią te 5 minut filmu w których wystąpi, będzie straconymi 5-cioma minutami filmu i zapewne trzeba będzie to wyciąć!!!!!

Luelle

:D
musszę wynaleźć tego filma ("T.B.S...") ;] No jak przecież Sarunia to "urocza, wspaniała aktorka"! ;) Na pewno wspaniuale zepsuje te 5 minut! Przecież do tego jest stworzona! :D Biedny konik, na którym ona będzie jechała, całe szczęście że Alex też tam będzie ;D I te różowe bryczesy... -_-' blee nienawidzę różowego :)

huronkowa

Różowy najgorszym, kolorem świata. Widząc taki kolor czuję, że obok mnie przejdzie lalka Barbie. Co do Sarnusi (podobna do naiwnej, głupiej sarny)... jak ona wygląda w tym kasku!? Jak Gerard Depardieu!! Chociaż on jest facetem, i jak na francuza jest w jakiś sposób przystojny, ale Sarnusia!!!???? Na miłość boską, toż to potwór na piekelnym ogierze (to nie komplement)!!! Biedny Alex, musimy ook tego czegoś siedzieć... Poza tym Sarunia ubiera się jak "wsiok" + kimono w stylu japońskim. Nie muszę chyba dodawać, że na dodatek to na niej strasznie wisi. Na niektórych laskach to wygląda sexownie, ale na Sarnusi!? Bosh!!!

Luelle

Alex Pettyfer był brany pod uwagę do roli Eragona przed obsadzeniem Eda Speleers' a. Pettyfer odrzucił rolę częściowo dlatego że "Eragon" był sfilmowany w Budapeszcie a on obawiał się lotu.

O jaaa....ale hmmm no cóż - idiota! Jak można odrzucić taką role?! Uwielbiam Eragona (książke) i nie moge doczekać się filmu!
Ale Alex mnie powalił...to niech sobie pociągiem pojedzie :)Nie no..normalnie jestem zszokowana...gdybym ja miała swoje 5 minut wykożystałabym je na maksa!

Golden_Rose

Tak słyszałam o tym, że niby Alexa mógł grać Eragona... Też jestem zawiedzina, ale cóż w tym czasie grał Alexa:D

A zresztą patrząc na ten zwiastun Eragona, na te efekty specjalne to się cieszę, że Alex nie przyjął tej roli...

Luelle

No ja też tak myśle :) Ed Speleer też świetnie pasuje do tej roli...no a do grudnia już nie tak dużo czasu zostało ! :D już nie moge sie doczekać :P

Golden_Rose

No pewnie:) Poczekamy jeszcze miesiąc do 26 grudnia i będzie po wszystkim:) A tak w ogóle: Ten Speelers swoją grą przypomina mi odrobinę Radcliffe'a... Nie jest to dobry znak... I jakby w Eragonie nie wyglądał na swój prawdziwy wiek!! Ile on ma? 17, 18 lat?

Luelle

19 :P A mi sie podoba :) Patrząc na zwiastuny. I myśle że lepiej gra od Radcliffe'a, który już mnie trochę irytuje...w pierwszej części HP był bardziej naturalny - tak jak Watson, a teraz zrobili z nich nie wiadomo co - wielkie gwiazdy...nie podoba mi sie to

Golden_Rose

Radcliffe jest hmm delikatnie mówiąc beznadziejny.
A Speelers też mi pasi, przynajmniej po tych zwiastunach z kina :)
A Alex świetnie zagrał :P :D

huronkowa

Radcliffe kiedyś był naturalniejszy w swej grze tak jak Watson. A teraz jest strasznie sztuczne to wszystko!!Cała ich gra!! Speelers jest lepszy, ale wiecie co? Na zwiastunach wygląda na 16-latka!!
Oczywiście, że Alex gra najlepiej:)

huronkowa

A propos... Fajnie, że zmienili tamte okropne zdjęcie Alexa na te śliczne:D Te spojrzenie... heh... To mi się podoba, chociaż gustuje bardziej w Latynosach i Hiszpanach (broń Boże, nie mówcie tego mojemu chłopakowi!!:P)

Luelle

heheheeee :D :D no ładna fotka ;] no o podsumowując: Sraka, o sory Sara ]:-) (nie mogłam ię powstrzymać ;]) to głupia, idotyczna, mała, różowa, laluniowata, ćwierćinteligentka i co tam jeszcze najgorszego ;] Jednym słowem mówiąc - BLE!

huronkowa

pełne poparcie. a ta poza tym ma psie imie:D pogadajmy na temacie o niej tzn o Saruni

Luelle

Boże!! Ludzie, zmieńcie te zdjęcie!! Ten wygląd jest tylko tymczasowy, do kolejnej części o Alexie Riderze!! Potem wraca do starej fryzury, więc apeluję, aby przywrócili poprzednie zdjęcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

Luelle

bedzie wystepowal w nastepnej czesci?
nawet w IMDB o tym nie pisza...

DySgRaFiK

IMDB jest ostatnio z deczka zacofane. Jak czytałaś drugą część o Aleksie, to tam było, że MI-6 zmieniło drastycznie wygląd chłopaka. Na wymogi misji, ale jednak. Alex zresztą w jakimś wywiadzie powiedział, że będzie grał w kolejnej części.

DySgRaFiK

IMDB jest ostatnio z deczka zacofane. Jak czytałaś drugą część o Aleksie, to tam było, że MI-6 zmieniło drastycznie wygląd chłopaka. Na wymogi misji, ale jednak. Alex zresztą w jakimś wywiadzie powiedział, że będzie grał w kolejnej części.

Luelle

w długich wygląda lepiej :D już się nie mogę doczekać 1szej części w kinieeeeeeeeeeeeeeeeeee normalnie to będzie święto! ;))))

huronkowa

Oj będzie święto, będzie:] I te zdjęcie jest lepsze!! Ale i tak zmieńcie na to, które było na początku!!!!

Luelle

niedawno poinformowałam moją przyjaciółkę że idzie ze mną bezdyskusyjnie na to ;] :))))) ahh premiera w piąteczek w listopadzie zdaje się nie? :D

huronkowa

TRADYCYJNIE piątek. Czy oni nie mają innych dni na premiery?

Ja moją przyjaciółkę poinformowałam o tym jakieś 3 lata temu:] Co do wypadu na premierę. A film tak dla przypomnienia jest 10 LISTOPADA jak by ktoś jeszcze nie wiedział!!!!!!!! Widzę was wszystkich w Arkadii w Warszawie na pierwszym seansie!!!! Może wtedy się ujawnie:P

Wiem, że mnie kochacie, Luelle



PS. Wiem, że to plagiat:PPPPPPPPP Ale co mi tam - kocham ten tekst!!!

Luelle

heheheheee :D :D ja bym tam chętnie przybyła ale to mały kawaleczek drogi jest xD ;D :D

huronkowa

do mnie tez jest to jakis spor kawaleczek:) jakies 50 km xD Ale i tak tam bede:D

Luelle

ode mnie pół Polski xD :D :D Ale i tak będę na premierze ale nie tam ;) :D
Ja chcę obejrzeć "Tom Browns..."! xD

huronkowa

hehe, to "tez" daleko:PP

nie moge sciagnac Tom Brown's.... na emule jest caly czas 0,4%!!!! (załamka)

Luelle

;]
kurczę ja nie mogę też nigdzie zczaić go :(

huronkowa

jest "już" 7%:PP Chyba się tego nie doczekam... Ah, nie mogę się doczekać filmu!!!!!! to będzie wielki dzień!!!! moje 3 letnie marzenia sie spełnią!!!! :]

Luelle

:D :D ja też się nie mogę doczekać :D mam nadziję że nie mam wtedy basenu! A zrsztą nawet jak mam to i tak pójdę w ten dzień. Nie ma głupich. Jescze kółko gitarowe 2h ale kij damy radę xD czego się nie robi :D

huronkowa

hehe! ja opuszcze gimnazjum oraz szkołe muzyczną z premedytacją coć wiem, żę mam 11 listopada koncert i śpiewam solówę. Cóż, najwyższej pani od chóru mnie zabije:P Poświęce się (hehe)

Luelle

no no no :D Szalona! :D to dopiero poświęcenie :D :D ale w pełni zrozumiane xD

huronkowa

czego się nie robi dla Alexa:]
A propos: fajne jest te zdjęcie Alexa, ale jednak wole go z dłuższymi włosami! Kogoś mi przypomina...

Luelle

no fotka całkiem ładna :))) Ale zgadzam się z dłużyszmi mu ładniej :) :D Mam nadzieję że w AR3 w książce już mu włosy zdążą odrosnąć! xD Wtedy na filmie nie będzie musiał ścinać i będzie miał te fajne dłuższe xD

huronkowa

tja... tyle że w kolejnych częściach Alex ma dalej 14 lat a Alex aktor nam rośnie... no i nieźle wyrasta:) Ten mój Artur jest do niego podobny, nawet fryz ma taki jak Alex miał najpierw!!!!

Luelle

:D no no no :D taki fajny fryzik? :))
Hmm trudno! Musi Alex grać Alexa i trudno xD

huronkowa

wiem, to byłoby samobójstwo ze strony reżysera gdyby zmienił GŁÓWNĄ postać!!!!
I... uwielbiam ten fryz:PP

Luelle

Ale lepiej mu w dlugich wlosach nz w krotkich:D

Luelle

A lecial w polsce serial Tom Brown's schooldays??

violin_girl

niestety, ten film u nas nigdy nie lecial. przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo:)
wlasnie mowimy z huronkową o tym, że w tamtym fryzie bylo mu lepiej:) no, ale to na potrzeby filmu:)

Luelle

Szkoda, ze u nas nie leci :( w krotkich wlosach wyglada tak jakos....mniej slodko :D

violin_girl

słodko? nie, alex w tamtych włosach wyglądał ostro:] Tamta fryzurka pasowała do roli szpiega!! hehe... ale i tak wkrótce włoski mu odrosną i będzie świetny.... choć i tak jest dalej świetny:P:]

Luelle

nic dodać nic ująć do tego co powiedziałaś luelle :D hehehee;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones