Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer
MaMich

obaj są świetni ;) jednak sądzę, że każdy z nich jest stworzony do innego typu ról

marcelaxd

O Aaronie usłyszałam dopiero, kiedy pojawiła się infrmacja o reżyserze '50 Twarzy Greya', tak więc nie znam go jako aktora, więc generalnie stoję za Aleksem ;)

oluss_RS

o, jak nie słyszałaś, to polecam filmy z udziałem Aarona , tj. "Anna Karenina" czy "Savages: ponad bezprawiem" ;> zupełnie inne role :)

marcelaxd

Jeśli polecasz, na pewno obejrzę, dziękuję! ;) A właśnie zastanawiałam się jaki film oglądnąć ^^
P.S Jesteś fanką Aleksa? :)

oluss_RS

a proszę bardzo ;)
tak, bardzo go lubię i cenię jako aktora ;>

marcelaxd

Jeśli chcesz film z Aaronem to polecam "John Lenon. Chłopak znikąd". Świetnie tam wygląda ;)

Lana098

Dziękuję, na pewno obejrzę! :)

marcelaxd

Jak miło spotykać fanów! Bardzo miło Cię poznać Marcela :)
Zapraszam do mnie na stronkę: http://alex-pettyfer-poland.blogspot.com/ :* Niedługo bardzo się rozrośnie więc serdecznie zachęcam do dołączenia do nas !!

oluss_RS

to mój ulubiony aktor ^^

klaudia098

A więc Ciebie też Klaudia zapraszam na stronę :) będzie mi bardzo miło jak do nas dołączysz, tym bardziej że przygotowuję niespodziankę :)

oluss_RS

a jaki jest twój ulubiony film z nim? :)

klaudia098

Trudno powiedzieć, chyba nie mam ulubionego. Myślę, że w każdym pokazał coś pozytywnego jako aktor. Teraz czekam na Endless Love. To może być naprawdę dobry film ;)

oluss_RS

widziałaś Wild Child? :)

klaudia098

No jasne! Rozumiem, że to twój ulubiony? ;)

oluss_RS

raczej tak :) (ale od razu mówię że to nie oznacza, ze mam 10 lat czy coś takiego xD)

klaudia098

Haha nie, nie pomyślałam że masz 10 lat ;) To fajny, luźny film na wieczór, na pewno warto obejrzeć.

oluss_RS

a które filmy z nim widziałaś? ;)

klaudia098

Wszystkie oprócz 'Tom Brown Schooldays'. W sumie nie było ich wiele, ale wszystko przed nim. A ty?

MaMich

Alexa ;)

MaMich

Alex Pettyfer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones