Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

Czy to on ma grać rolę Christiana Greya?

karymnata

Wiele się o tym mówi. Niektóre źródła mówią, że podpisał kontrakt, ale nic nie jest potwierdzone. Producenci nic nie zdradzają, dorzucając coraz większych powodów do spekulacji, podsuwając co raz to nowych i nowych kandydatów do roli.. a cel w tym jeden: chcą na tym zarobić i wiedzą, że trzymanie mediów w niepewności to czysty zysk. Alex znajduje się na liście potencjalnych kandydatów i stoi na niej twardo, ale nikt nie potwierdził, ani producenci, ani autorka, jakoby faktycznie Alex miał sie wcielić w postać Greya..
Tak więc, na razie czekamy na więcej informacji :)

oluss_RS

Oby to się nie okazało prawdą. KOMPLETNIE nie pasuje do roli Greya.

Sathyriasiska

Każdy niech zostanie przy swoim zdaniu w tej kwestii ..

oluss_RS

A więc czekajmy ;)

karymnata

Charlie Hunnam zagra Greya ;)

karymnata

Tak, niestety obsada już ogłoszona.. co myślicie?

oluss_RS

Nie podoba mi się i to bardzo :((( zabili moje wyobrażenie o głównych bohaterach :(

karymnata

Tak jak u mnie.. Alex ma w sobie to coś, myślę, ze świetnie wcieliłby się w Greya..

oluss_RS

Dokładnie. Młody, przystojny, wysportowany, o niepokojącym spojrzeniu :) a ten cały Charlie to jakiś zwykł paker :(((

karymnata

No wiesz co;)

WhiteDemon

Ojej, mam nadzieję że nie uraziłam .... po prostu mi nie pasuje do tej roli i już!

karymnata

Nie no spoko, nie urazisz bo Charlie faktycznie wygląda jak paker na wielu zdjęciach, haha.
Ale to naprawdę jest świetny aktor przede wszystkim;) Polecam Ci "Porzuconą", wg mnie jest tam strasznie "greyowaty";P No i wygląda ładnie, hah. Imo nawet Alexa tam przypomina. ..Plakatem się nie sugeruj bo akurat na nim wygląda 10 razy gorzej jak na tym filmie;)

WhiteDemon

Hmmmz chęcią skorzystam z Twojej sugestii ;) obejrzę i dam znać :)

karymnata

Jestem bardzo ciekawa Twojej opinii:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones