Alex Pettyfer

Alexander Richard Pettyfer

7,7
7 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alex Pettyfer

ej no laski,dajcie spokój.Alex nie może grać każdej postaci książek fantasy.Owszem sama dużo ich czytam ale jak dla mnie to on pasuje tylko do roli Jace,w której nie wystąpi.Amen

użytkownik usunięty
Keiichidesu

no bo rola jace'a została dla niego stworzona!innych bohaterów po prostu mógłby zagrać.co do jace'a to rzekłabym,że nawet musi,ale sprawa przesądzona...chociaż uważam to za jakieś kompletne nieporozumienie :(

Ja też, czytając Dary Anioła, widziałam w Alexie idealnego Jace'a. Jamie Campbel Bower w ogóle nie pasuje... adaptacja u mnie traci, choć jeszcze jej nie widziałam :P

Keiichidesu

Mi najlepiej pasował do roli Peety w "Igrzyskach Śmierci", ale się nie udało.
Osobiście nie widzę go w każdej roli, pomimo tego, że go lubię. Nie przeszkadza mi też , że wybrali go do roli Daniela w "Upadłych". Zobaczymy jak zagra ta rolę, chociaż nie wróżę mu wielkiej kariery i sławy Al Pacina. Za to może zostać gwiazdą jednego filmu.

acid_666

Taakkk... ja też miałam nadzieję że go zagra, ale nie... po co ???

acid_666

On w Igrzyskach!? Nie. Jest za stary :3

Adelejde

Jennifer urodziła się 15 sierpnia 1990 r , a Alex 10 kwietnia tego samego roku. Z tego wynika, że ona też jest za stara. Ale przecież to było normalne, że nie dadzą 16-letniego aktora. Poza tym to nie problem odmłodzić aktora na potrzeby filmu. Ale każdy ma swoje zdanie i nie mam zamiaru negować Twojego. ;)
A co sądzisz o Joshu Hutchersonie ? Pasuje do tej roli ? Moim zdaniem, nie za bardzo, ale najpierw chciałabym zobaczyć jak zagrał rolę Peety, bo nie chce bezpodstawnie go oceniać, mimo że nie ukrywam, iż nie tak go sobie wyobrażałam.

acid_666

W Igrzyskach? Hell no! Dobrze, że nie zagrał, nie pasował na Peetę :P

acid_666

O matko, do tej tragicznej książki? Jace to ja rozumiem, ale ten Daniel? Skąd w ogóle masz takie informacje? I czy ten gościu z upadłych nie miał przypadkiem ciemnych włosów?

lijn

No cóż.... Teraz to już się raczej nie tyczy. Pisząc to sugerowałam się tym, co widziałam w obsadzie do filmu "Upadli" , właśnie na filwebie. Ale jakiejś 3 tygodnie temu, postać Alexa zniknęła z obsady. Myślałam, że skoro tam jest, to informacja została potwierdzona.
Cykl "Upadli" jest typowym romansem, z wojną w tle, więc trzeba do niego podejść sceptycznie. Ktoś musi lubić tego typu powieści.
Moim zdaniem, książka byłaby ciekawsza, gdyby ukrócić wątek miłosny, a przedłużyć historię konfliktu Aniołów, Demonów, Rady Starszych ( nie jestem pewna czy dobrze pamiętam tę nazwę).
A co do koloru włosów Daniela. Tak, miał jasne ;)

acid_666

Nie ma co się sugerować filmwebem. Wystarczy przypomnieć sobie jak długo widniał na liście aktorów w "Mieście kości".
P.S.
Jasne? No, cóż. Mój błąd. Blondyni zawsze mają lepiej;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones