PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684590}

Miłość bez końca

Endless Love
6,7 45 070
ocen
6,7 10 1 45070
Miłość bez końca
powrót do forum filmu Miłość bez końca

A mnie irytował bieg Jade, dziwnie podnosiła nogi.

ocenił(a) film na 2
darrcia29

Ona (aktorka) jest z rodzaju tych "flakowatych", "za dużych na siebie ludzi", którzy nie potrafią w pełni zawładnąć nad swoimi członkami i przez to ich ruchy są takie galaretowate ;) i mimo że miała twarz aniołka, to właśnie nie podobała mi się głównie przez to. Miała też nieproporcjonalnie długie palce u dłoni i za duże stopy, co mi się osobiście wydaje niekobiece, jeśli ktoś nie potrafi nad nimi panować i one tak sobie "pływają" w powietrzu.

ocenił(a) film na 6
pharoe

Jest wysoka bo ma podobno 178 cm wzrostu i jest modelką a takie osoby często właśnie mają długie palce i duże stopy. Na filmie wyszła jak dla mnie nieco "dziecinnie" (twarz, mimika, zachowanie) ale może takie było też zamierzenie reżysera.

ocenił(a) film na 6
darrcia29

Śmiałam się z jej biegu za każdym razem i to bardzo głośno. Myślałam, że tylko ja miałam z tym problem, dziękI!

ocenił(a) film na 5
darrcia29

Fajnie, że nie tylko ja to zauważyłam :) I dziwiło mnie, że tyle biega, nastolatki nie biegają aż tyle. I strasznie długie ręce miała :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones