PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=538557}

Jestem numerem cztery

I Am Number Four
6,4 117 334
oceny
6,4 10 1 117334
4,2 6
ocen krytyków
Jestem numerem cztery
powrót do forum filmu Jestem numerem cztery

Czy ktoś, posiada informację o najświeższych wiadomościach jeśli chodzi o kontynuację? Ale
potwierdzone. Temat był ostatnio omawiany jak widziałem w 2013 roku na początku jakoś, to moze
coś się zmieniło.

ocenił(a) film na 7
adiwrobel

Wiesz co są zainteresowani ale nie wiem gdzie to dziś znalazłem ale martwi mnie nazwisko Beja w tym.

ocenił(a) film na 10
adiwrobel

Też właśnie jestem ciekawa czy będzie kontynuacja ale raczej marne szanse pierwsza część powstała 4 lata temu choć jak dla mnie wielka szkoda

Olimpia_Delacour

Dajcie sobie spokój z kontynuacją. Film nie wyszedł najgorzej, ale to jest nic w porównaniu z książką. Jestem już przy piątej części i mówię wam, ta seria jest niesamowita! Szczerze mogę polecić.

Amir20

skad sie biora tacy kretyni jak ty ktorzy mysla ze jak czytaja ksiazke to sa zajebiscie madrzy. pokaz mi kogos kto po obejrzeniu ekranizacji ksiazki powie ze nawet nie jest lepsza ale daje rade? nigdy wam sie ekranizacja nie podoba albo po prostu macie nierowno pod sufitem i wam sie wydaje ze to jakis prestiz przeczytac ksiazke i powiedziec ze byla lepsza. a zaden geniusz za dyche nie wpadl na to ze KSIAZKA A FILM TO DWIE ROZNE RZECZY ! sa beznadziejne ekranizacje ale zeby zrobic dobry film na podstawie ksiazki nie trzeba robic z niej audiobooka z obrazem. a nawet jakby ktos to zrobil to i tak byscie przylezli komentowac ze ksiazka lepsza. nikt nie kaze wam ogladac filmow zawsze mozecie zostac przy samych ksiazkach skoro sa lepsze ;)

ocenił(a) film na 6
adiwrobel

Zaczynając od tego że w naszym cudownym kraju nie chcą wydać 2 ostatnich części książki (pomijając już fakt o pobocznych i następnej serii Generation One, dalszych losach, które już w USA wychodzą) to szczerze wątpię. Aktorzy nie mlodnieja więc musieliby kręcić od nowa prędzej. Chociaż po tym co wyczynili z ekranizacja pierwszej części to moim zdaniem lepiej że nie biorą się za następne. Radzę przeczytać serię, nieopisanie razy lepsza od tego że tak powiem filmu...

ocenił(a) film na 5
foxys88

K**** jak zawsze ksiazka lepsza , rozumiem bo sam czytam , ale nie odwzoruja jej idealnie i sa ludzie ktorych tylko film interesuje a nie ksiazka , wiec nie rozumiem czemu na filmwebie (PORTALU O FILMACH jak nazwa wskazuje ) ludzie pisza o ksiazkach porownujac je do filmow , ale to moja opinia , pzdr :)

ocenił(a) film na 4
venom1515

Te wszystkie komentarze odnośnie książki sprawiły, że muszę przeczytać wszystkie tomy. Ciekawe o ile wtedy spadnie moja ocena filmu... xD

ocenił(a) film na 7
psotek2003

Dlaczego miałaby spaść ocena? Przecież to jest portal filmowy gdzie ocenia się filmy a nie jakaś porównywarka film - książka. Skoro obejrzałeś film i w takim a nie innym stopniu Ci się podobał, to dlaczego po przeczytaniu książki masz tutaj zaniżać ocenę? Ehhh

ocenił(a) film na 7
venom1515

W punkt!

MartiniKS

Ogólnie jakie są twoje pierwsze wrażenia po obejrzeniu tego filmu ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones