PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112459}
5,9 7
ocen
5,9 10 1 7
Darlings of the Gods
powrót do forum filmu Darlings of the Gods

Wcale nie jest taki zły jak niektórzy mówią. Trzeba po prostu podejść do niego z odpowiednim przymrużeniem oka. O wiele lepszy niż 'Liz & Dick". Jak ktoś kocha Vivien tak jak ja to z pewnością przebrnie przez te 3 godziny :D Desperatów którzy marzą żeby zobaczyć a nie mogą znaleźć zapraszam do kontaktu. Póki jest dostępny.

ocenił(a) film na 7
sylvia_fw

Jeszcze raz serdeczne dzieki za namiary na film.Pamietam, ze jako nastolatka ogladalam go w TV ale wtedy odebralam go inaczej,jako ze moja wiedza na temat Olivierow w tamtym czasie byla mozna rzec skromna.Scena w ktorej Vivien dostaje szalu w czasie gry towarzyskiej z Beatonem,o ile wiem miala miejsce w Notley,pomiedzy Vivien a Jackiem Merrivalem a nie w czasie tournee po Australii,jednak nie bede sie czepiac szczegolow:)Wydaje mi sie, ze po obejrzeniu tego filmu odczuwa sie pewien niedosyt...widzimy Olivierow kiedy ich malzenstwo przechodzi kryzys, nie tylko z powodu choroby Vivien i ich rywalizacji zwodowej i ambicji Oliviera a przeciez ich historia to szalony romans w latach 30-tych,kiedy to oboje zostawili swoich wspolmalzonkow i dzieci i postawili wszystko na jedna karte.Moze ktos kiedys pokusi sie na zekranizowanie calej historii ,kto wie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones